Ambienti on/off
romanian spy

offline [offline] 53 romanian spy

Vendndodhja: Hungaria Hungaria, Central Hungary Shtetësia: Suedia Suedia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Nën 23, 2009

Renditja kombëtare: 127

Anëtar i partisë

Dicktatorship Krahu Djathtas Ekstrem

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (348)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

csigákkal játsszál, ha lábad nincsen

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  26

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  11

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  9

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 9 rajone

 • super soldier
  91

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  14

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  16

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 22,944.11
Divizioni
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D3
Grada Ushtarake God of War 91,426,216 / 100,000,000 God of War

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

352,206,834 për Suedia

Progresi:
352,206,834 / 400,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

2,510,220 për Hungary

Progresi:
2,510,220 / 400,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

31,768,449 për Suedia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Scania kundër Lituania në ditën 1,830

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura27 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Suedia në lufën kundër Letonia në ditën 2,040