Ambienti on/off
Elle Roslin

offline [offline] 82 Elle Roslin

Vendndodhja: Britania e Madhe Britania e Madhe, South West of England Shtetësia: Britania e Madhe Britania e Madhe
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 26, 2009

Renditja kombëtare: 79

Rreth meje

Wiki page

[egov#CONNECT]939441[/egov]

Arritjet

  • Freedom Fighter
    9

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    55

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    4

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul

    Media Mogul

    Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

  • battle hero
    12

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero
    1

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    1

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

  • super soldier
    213

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder

    Ndërtues i Shoqërisë

    Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

  • mercenary
    5

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    0/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    33

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 53,257.66
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 4
  • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake God of War ** 373,109,570 / 500,000,000 God of War **

Dekoratat

  • Fitues i Divizionit 4,Turniri i tretë i M.U

    Shkaktoi më së shumti dëm në Turnirin e tretë të Njësive Ushtarake, Divizioni 4, United Kingdom. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,268.

  • Ranked in the top 50 in United Kingdom, National Shield Competition. Decoration awarded on Day 2,317.

  • 2

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 3

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 4

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 5

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 8

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 8

    Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

2,071,195,021 për Britania e Madhe

Progresi:
2,071,195,021 / 2,100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

76,291,927 për Britania e Madhe

 E arritur duke provuar të mbrohet North East of England kundër Franca në ditën 2,354

Historia e Luftimeve Guerile

0
4
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura86 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Britania e Madhe në lufën kundër Norvegjia në ditën 2,464