Ambienti on/off
Fitisin

offline [ offline ] 87 Fitisin

Vendndodhja: SHBA SHBA, Cork Shtetësia: Kroacia Kroacia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 10, 2009

Renditja kombëtare: 271

Rreth meje

Wiki page

Hi, I'm Fitisin (rhymes with "citizen"), I'm with the 2nd Platoon, B Company, eUnited States Marine Corps. Free, Proud, Loyal, Beholden to No One. Dedicated to the success of the eUS Military, commanded by the Joint Chiefs of Staff. If you aren't - phhque (say it phonetically).

Arritjet

 • Freedom Fighter
  2

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  50

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  20

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  337

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  6/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  20

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 84,451.02
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake God of War *** 835,028,880 / 1,000,000,000 God of War ***

Dekoratat

 • Babai Krijues

  Njëri nga qytetarët e parë të Cuba. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,376.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

796,345,734 për Kroacia

Progresi:
796,345,734 / 800,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

92,283,794 për Canada

Progresi:
92,283,794 / 800,000,000
Dëmi

707,317,151 për USA

Progresi:
707,317,151 / 800,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

139,624,019 për Kroacia

 E arritur duke provuar të pushtohet Slavonia nga Serbia në ditën 2,293

Historia e Luftimeve Guerile

0
4
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura164 Bombat e Mëdha të përdorura10 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për SHBA në lufën kundër Irlanda në ditën 2,680