Ambienti on/off
Cruk Shino

offline [offline] 65 Cruk Shino

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Rumania Rumania, Podolia Shtetësia: Ukraina Ukraina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 04, 2009

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

Shokët (2713)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

[egov#CONNECT]1994646[/egov]

Arritjet

  • Freedom Fighter

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    44

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    18

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president
    3

    President

    Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    1

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    97

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero
    8

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    4

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 4 rajone

  • super soldier
    240

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    1

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary
    1

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    15/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    45

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 60,076.76
Divizioni
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 3
  • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D3
Grada Ushtarake God of War *** 524,869,871 / 1,000,000,000 God of War ***

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

3,226,668,908 për Ukraina

Progresi:
3,226,668,908 / 3,300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

155,116,162 për Ukraina

 E arritur duke provuar të pushtohet Dnipro nga Hungaria në ditën 2,010

Historia e Luftimeve Guerile

305
149
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura93 Bombat e Mëdha të përdorura16 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Ukraina në luftën kundër Hungaria në ditën 2,184