Ambienti on/off
tsakali

offline [ offline ] 82 tsakali

Vendndodhja: Greqia Greqia, Central Greece Shtetësia: Greqia Greqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 15, 2009

Renditja kombëtare: 403

Rreth meje

Arritjet

  • Freedom Fighter
    17

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    65

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman

    Antarë i Parlamentit

    Fito Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    3

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    2

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

  • super soldier
    118

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    5

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary
    10

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    0/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    30

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 29,657.80
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 4
  • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake God of War ** 260,442,631 / 500,000,000 God of War **

Dekoratat

  • Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit

  • Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit

  • 37

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 37

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 53

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 53

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,772,217,445 për Greqia

Progresi:
1,772,217,445 / 1,800,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

18,928,731 për Greqia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Sofia kundër Bullgaria në ditën 2,027

Historia e Luftimeve Guerile

0
3
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura115 Bombat e Mëdha të përdorura1 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Greqia në lufën kundër Republika e Maqedonisë (IRFJ) në ditën 2,835