Ambienti on/off
ROHIRAN

offline [offline] 46 ROHIRAN

Vendndodhja: Armenia Armenia, Northern Armenia Shtetësia: Irani Irani
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 14, 2009

Renditja kombëtare: 94

Rreth meje

Wiki page

Hi,I'm Seyed Roohollah
*
eBD:633
*
Mentor
*
Love Iran
*
Y!ID:ROHI_NEET
Performance Analysis:
http://tinyurl.com/csmmhdj
http://tinyurl.com/csnqxxc
*
Brothers:
♛T.I.T.A.N❤♥
♛Dr.Gajet❤♥
my eDaughters:
♛Hampa-m❤♥
Friends:
♛Pouria.n❤♥
♛Van Helsing❤♥
♛Public.enemy❤♥
♛Hossein M❤♥
♛Cogairan❤♥

Arritjet

 • Freedom Fighter
  2

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  43

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  46

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  4

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 4 rajone

 • super soldier
  310

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  3

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  3

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  19

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 77,663.85
Divizioni
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D2
Grada Ushtarake God of War * 133,603,404 / 200,000,000 God of War *

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Vrasës i Rankut Sekondar

  Ka ndihmuar Njësinë e tij Ushtarake për të fituar vendin e dytë në "Vrasjen e Nxituar", Divizioni 2, Iran. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,474.

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

Patriot i Vërtetë

Dëmi

616,587,497 për Irani

Progresi:
616,587,497 / 700,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

66,560,041 për Serbia

Progresi:
66,560,041 / 700,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

60,453,510 për Irani

 E arritur duke mbrojtur me sukses West Bengal kundër India në ditën 2,447

Historia e Luftimeve Guerile

7
17
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura70 Bombat e Mëdha të përdorura11 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Italia në lufën kundër Sllovenia në ditën 2,581