Ambienti on/off
Benny Bodoque

offline [ offline ] 29 Benny Bodoque

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Argjentina Argjentina, South East Chaco Shtetësia: Argjentina Argjentina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Korr 09, 2009

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (117)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Soy parte de la banda de gatos que acompañan a pachi en sus gatuaventuras :$
,¸,.·*¯`·.,¸,.·*¯`·.,╭━━━━╮
,¸,.·*¯`·.,¸,.·*¯`·.,¸|:::::╭^━━^╮
,¸,.·*¯`·.,¸,.·*¯·.,¸,|::::: |。◕‿‿­­­­◕。|
,¸,.·*¯`·.,¸,.·*¯`·.╰O--O-O--O╯
nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  7

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  8

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  19

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  8

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 4,912.07
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake Supreme Marshal * 3,060,254 / 3,500,000 Supreme Marshal *

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

16,927,762 për Argjentina

Progresi:
16,927,762 / 20,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

2,874,657 për Portugalia

 E arritur duke pushtuar me sukses Centro nga Spanja në ditën 1,832

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura11 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Uruguaji në lufën kundër Brazili në ditën 1,903