Ambienti on/off
LoD_Hack

offline [offline] 95 LoD_Hack

Vendndodhja: Serbia Serbia, Cantabria Shtetësia: Polonia Polonia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Korr 04, 2009

Renditja kombëtare: 435

Rreth meje

Wiki page

[egov#MU]64[/egov]
[egov#CONNECT]133883[/egov]

Arritjet

  • Freedom Fighter
    12

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    65

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    2

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul

    Media Mogul

    Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

  • battle hero
    99

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero
    5

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    2

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

  • super soldier
    420

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    1

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary
    2

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    3/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    72

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 105,053.11
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 4
  • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake Titan 1,503,860,717 / 2,000,000,000 Titan

Dekoratat

  • Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 2

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 2

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 3

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 4

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 4

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 11

    Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 16

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

191,561,284 për Polonia

Progresi:
191,561,284 / 6,000,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

5,902,438,043 për Spain

Progresi:
5,902,438,043 / 6,000,000,000
Dëmi

1,010,923 për Slovenia

Progresi:
1,010,923 / 6,000,000,000
Dëmi

543,179,677 për Serbia

Progresi:
543,179,677 / 6,000,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

254,144,403 për Bjellorusia

 E arritur duke provuar të mbrohet Hrodzienskaya kundër Lituania në ditën 2,513

Historia e Luftimeve Guerile

101
44
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura107 Bombat e Mëdha të përdorura12 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Bullgaria në lufën kundër Rumania në ditën 2,577