Ambienti on/off
sumo_zr

offline sumo_zr

Niveli i Eksperiencës 75

252,701 / 255,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 1
  • Deal 75,000 damage with Small Bombs
  • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
  • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 2
  • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 3
  • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 4
  • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Kroacia Kroacia, Vojvodina Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 30, 2009

Renditja kombëtare: 521

Rreth meje

Wiki page

DRUGARI,AKO JE NEKO ZAINTERESOVAN ZA MOGUĆNOST SOLDNE ZARADE I POVRACAJ NOVCA PRI SVAKOJ KUPOVINI U PREKO 1000 PARTNERSKIH FIRMI U SRBIJI KAO STO SU: NIS,TEMPO, MAXI, LILLY, AVIA, OMV, MBGAS, WIN-WIN,TEHNOMANIJA,PERSU, KIKA... NEK MI SE JAVI U INBOX ILI NA IRCU

Arritjet

  • Freedom Fighter
    6

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    58

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    2

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    1

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    10

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    1

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

  • super soldier
    242

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder

    Ndërtues i Shoqërisë

    Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

  • mercenary
    15

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    1/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    31

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

Atributet Ushtarake

Forca

60,600.41

Ushtarë i Fuqishëm:60,600 / 60,750
Grada Ushtarake

Zot i Luftës ** Zot i Luftës **

Pikë të Gradës ushtarake:
454,565,816 / 500,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,890,217,214 për Serbia

Progresi:
1,890,217,214 / 1,900,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

40,073,860 për Poland

Progresi:
40,073,860 / 1,900,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

34,084,134 për Serbia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Southeastern Albania kundër Shqipëria në ditën 2,041

Historia e Luftimeve Guerile

33
111
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura61 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Serbia në lufën kundër Franca në ditën 2,313