Ambienti on/off
Lorenzo VonMatterhorn

offline [ offline ] 126 Lorenzo VonMatterhorn

Vendndodhja: Rusia Rusia, Western Siberia Shtetësia: SHBA SHBA
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Pri 19, 2009

Renditja kombëtare: 103

Rreth meje

Wiki page

✯✯✯ Dont BH snipe Me ✯✯✯

<a href="http://www.erepublik.com/en/main/warn/aHR0cDovL2kxMzIyLnBob3RvYnVja2V0LmNvbS9hbGJ1bXMvdTU2MS9TYW1fQnJvdWlsbGV0dGUvU2Fuc3RpdHJlMi5wbmc=" target="_blank">http://i1322.photobucket.com/albums/u561/Sam_Brouillette/Sanstitre2.png</a>

<a href="http://www.erepublik.com/en/main/warn/aHR0cDovL2kxMzIyLnBob3RvYnVja2V0LmNvbS9hbGJ1bXMvdTU2MS9TYW1fQnJvdWlsbGV0dGUvU2Fuc3RpdHJlMy5wbmc=" target="_blank">http://i1322.photobucket.com/albums/u561/Sam_Brouillette/Sanstitre3.png</a>

✯✯✯ God Of War - 03/06/12 ✯✯✯

✯✯✯ Titan - 16/02/14 ✯✯✯

Arritjet

 • Freedom Fighter
  17

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  72

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  3

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  385

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  22

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  496

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  11

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  8

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  16/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  194

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 124,005.46
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake Titan * 3,603,340,343 / 4,000,000,000 Titan *

Dekoratat

 • Kuti e Fishekzjarrëve

  Kremtoi Ditën e 2,500 të Botës së Re duke blerë një Pako Tepricë të Luftës 100. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,500

 • Cupid Killer

  Completed the "Cupid's Revenge" missions. Decoration awarded on Day 2,278.

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Ndërtues i Perandorisë

  Ka mposhtur më shumë se 1000 kundërshtarë gjatë misioneve "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,456.

 • Hero i Perandorisë

  Është bërë Hero i Betejës për shtetin e tij dhe ka kompletuar misionet "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,456

 • Gjuetar

  E ka dëbuar Lepurin Djallëzor nga Bota e Re. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,350.

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Ranked in the top 50 in USA, Epic Warfare Tournament. Decoration awarded on Day 2,534.

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 2

  Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 5

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 7

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

18,102,268,942 për SHBA

Progresi:
18,102,268,942 / 18,200,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

1,273,090 për Albania

Progresi:
1,273,090 / 18,200,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

613,343,276 për SHBA

 E arritur duke pushtuar me sukses Povardarie nga Republika e Maqedonisë (IRFJ) në ditën 2,759

Historia e Luftimeve Guerile

29
28
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura524 Bombat e Mëdha të përdorura81 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për SHBA në lufën kundër Kuba në ditën 2,704