Ambienti on/off
nea milosu

offline [ offline ] 35 nea milosu

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Serbia Serbia, Mediterranean Coast of Turkey Shtetësia: Kroacia Kroacia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Mar 02, 2009

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

Shokët (1293)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Nothing to see here, move along...

P.S. Work or get fired, simple as 1, 2, 3....

Arritjet

  • Freedom Fighter

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    24

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    13

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president
    1

    President

    Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    3

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    15

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero

    Hero i Rezistencës

    Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

  • super soldier
    57

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder

    Ndërtues i Shoqërisë

    Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

  • mercenary
    1

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    0/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    12

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 14,344.71
Divizioni
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 2
  • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D2
Grada Ushtarake World Class Force ** 21,137,401 / 22,000,000 World Class Force **

Dekoratat

  • 3

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 3

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

Patriot i Vërtetë

Dëmi

49,089,751 për Kroacia

Progresi:
49,089,751 / 100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

52,725,678 për Romania

Progresi:
52,725,678 / 100,000,000
Dëmi

5,372,521 për Canada

Progresi:
5,372,521 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

23,729,767 për Kroacia

 E arritur duke provuar të mbrohet Lower Carniola kundër Serbia në ditën 2,226

Historia e Luftimeve Guerile

1
4
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura18 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kroacia në lufën kundër Serbia në ditën 2,226