Ambienti on/off
Kinyas

offline Kinyas

Niveli i Eksperiencës 94

345,232 / 350,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Greqia Greqia, Al Qasim Shtetësia: Turqia Turqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 29, 2009

Renditja kombëtare: 131

Anëtar i partisë

SosYalisT LazLaR SosYalisT LazLaR Krahu Majtas në Qendër

Komandant

Drejtor Shtypi

Shokët (1313)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Benim adım Kinyas. İsmimi kendi­me ben verdim. Bitmeyen bir öfke ve bitmeyen bir mutsuzluğun ifadesi. Bütün insanlara kızgınım. Yaşadıkları için. Hayattan mi­dem bulanıyor...

Ateşle oynarım. Yeterince benzin ve karşımda oturan adamın ceketinin iç cebindeki çakmakla dünyayı yakabili­rim.

Arritjet

 • Freedom Fighter
  119

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  64

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  32

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  3

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  4

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 4 rajone

 • super soldier
  311

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  3

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  57

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  29

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

 • 48

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Ndërtues i Perandorisë

  Ka mposhtur më shumë se 1000 kundërshtarë gjatë misioneve "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,456.

 • Hero i Perandorisë

  Është bërë Hero i Betejës për shtetin e tij dhe ka kompletuar misionet "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,456

 • Liberation Comitee of Turkey

  One of the first 50 citizens from Turkey to win 10 Freedom Fighter medals.

 • 48

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Ranked in the top 50 in Turkey, National Shield Competition. Decoration awarded on Day 2,317.

Atributet Ushtarake

Forca

77,805.38

Ushtarë i Fuqishëm:77,805 / 78,000
Grada Ushtarake

Titan Titan

Pikë të Gradës ushtarake:
1,237,654,076 / 2,000,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,665,404,249 për Turqia

Progresi:
1,665,404,249 / 1,700,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

56,942,859 për USA

Progresi:
56,942,859 / 1,700,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

169,689,902 për Turqia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Semnan kundër Irani në ditën 2,457

Historia e Luftimeve Guerile

1
5
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura180 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Turqia në lufën kundër Irani në ditën 2,456