Ambienti on/off

Regjistrohu

 

Vazhdo

Vazhdo Me krijimin e llogarisë ju pajtoheni me Kushtet e Shërbimit dhe Të dhënat private
Ridërgoni emailin   |  Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Ridërgoni emailin Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

Paine liberala pentru juniori (3)

Dita 1,826, 10:57 nga M.Kogalniceanu

Ziua buna,

Iaca a sosit si editia a treia a painii liberale :D. Stiti voi 25 de paini q2, conditii etc: :D

1. sa fie cetatean al Republicii Moldova
2. sa aibe pana in level 32 (inclusiv)
3. vot pentru vizibilitatea articolului
4. sa lase un comment gen “vreau si eu” (:

Invitatia ramane de asemenea valabila asa ca va asteptam cu drag in Partidul Liberal Moldovean: http://www.erepublik.com/en/party/partidul-liberal-moldovean-3912/1 .
Si ca sa facem o scurta statistica: in 16 zile am reusit sa ajungem la frumosul numar de 9 membri :D. In viitor speram ca vom fi mai multi, pana atunci: Doamne ajuta! o7

Va multumim,
Echipa Partidului Liberal Moldovean

 

Komentet

G00SE
G00SE Dita 1,826, 10:58

vreau paine)

BananaNucleara
BananaNucleara Dita 1,826, 10:59

niste mincare va rog

Exploit detected
Exploit detected Dita 1,826, 10:59

vot!

white lion1973
white lion1973 Dita 1,826, 11:00

idee buna!

b.a.l.t.a.g.a
b.a.l.t.a.g.a Dita 1,826, 14:43

vreau si eu

Brashoveanul
Brashoveanul Dita 1,826, 16:13

votez 13 dar nu sunt in RM

Pastorul zimbrilor
Pastorul zimbrilor Dita 1,827, 01:36

vreau paine, tancuri si ... gold! ((:

zbuggy
zbuggy Dita 1,828, 10:43

Pastore...usurel...deocamdata paine...pentru restul munca ,munca si iar munca

M.Kogalniceanu
M.Kogalniceanu Dita 1,828, 10:53

frumos spus:D

Urmasul lui Stefan cel Mare
Urmasul lui Stefan cel Mare Dita 1,828, 17:35

vreau si eu

Eugeniu Borodin
Eugeniu Borodin Dita 1,829, 00:29

vreau si eu

M.Kogalniceanu
M.Kogalniceanu Dita 1,829, 06:30

restul in etapa viitoare:)

Naruto Uzumaky
Naruto Uzumaky Dita 1,830, 10:02

sunt lihnit

d 23
d 23 Dita 1,844, 15:06

SUB for SUB...
http://www.erepublik.com/en/newspaper/strela-d23-285040/1
sub. 405
vote 26

Media Mogul Medal Project 5

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.