Ambienti on/off

Regjistrohu

 

Vazhdo

Vazhdo Me krijimin e llogarisë ju pajtoheni me Kushtet e Shërbimit dhe Të dhënat private
Ridërgoni emailin   |  Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Ridërgoni emailin Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

Novo objectivo!

Dita 1,872, 07:40 nga DiaboVermelho82

Querem saber o meu novo objectivo pessoal?

É simples... É MALHAR ATÉ ROMPER!!!!

(quem percebeu a piada - algo seca, admito - que vote xD)
 

Komentet

smash3r
smash3r Dita 1,872, 07:41

1st denied

Duarte Goncalves
Duarte Goncalves Dita 1,872, 07:48

LOL

Madvieri
Madvieri Dita 1,872, 07:49

LOL x2

Juhannus Petrus
Juhannus Petrus Dita 1,872, 08:14

LOL x3

Golpito
Golpito Dita 1,872, 08:59

LOL x4

FalconetPT
FalconetPT Dita 1,872, 09:10

kkkkkkk xD

este madcat and mesmo mad .

Cristiano Rod
Cristiano Rod Dita 1,872, 09:19

... e depois de ROMPER, havemos de definir objectivos ainda mais altos!

Dá-lhe MADCATK!!!

Filipe de Cabanas
Filipe de Cabanas Dita 1,872, 10:59

És grande! continua assim carvalho!

És o meu preferido! http://prntscr.com/o49dr

Um abraço.

DiaboVermelho82
DiaboVermelho82 Dita 1,872, 12:21

apercebo-me agr que o Romper não tem o maior hit, e até lhe falta a medalha de CP... mas em todo o caso, "MALHAR ATÉ SCYMEX" não ia funcionar...

Juve Leo Dita 1,872, 14:46

Komenti u fshi

Senhor Coisinho
Senhor Coisinho Dita 1,872, 19:12

Força madcatk! Quero-te fora da D3 o mais rápido possível
Não gosto de concorrência!

LOL, boa sorte na tua nova demanda camarada tank

patacofalso
patacofalso Dita 1,873, 07:00

afifa-lhe!

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.