Ambienti on/off

Regjistrohu

 

Vazhdo

Vazhdo Me krijimin e llogarisë ju pajtoheni me Kushtet e Shërbimit dhe Të dhënat private
Ridërgoni emailin   |  Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Ridërgoni emailin Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

Nagradna Igra

Dita 1,900, 12:22 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republika e Maqedonisë (IRFJ) nga Zafee
http://www.facebook.com/AppleIPodTouch5thGeneration
Za Sekoj Like Na Stranata, Subscribe I Vote 2 Tenka.. :D
NAPISHETE GO VASHIOT BROJ NA LIKE-OT, VOTE-OT I SUBSCRIBE-OT VO KOMENTAR..!! :D
 

Komentet

Sarafov Vojvoda
Sarafov Vojvoda Dita 1,916, 11:55

За 2 тенка да не сакаш Harlem Shake, lapdance и Gangam Style да ти изиграме?

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.