Ambienti on/off

Regjistrohu

 

Vazhdo

Vazhdo Me krijimin e llogarisë ju pajtoheni me Kushtet e Shërbimit dhe Të dhënat private
Ridërgoni emailin   |  Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Ridërgoni emailin Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

24/04 Danas mi je rodjendan : )

Dita 1,622, 08:41 E Publikuar në Serbia Serbia nga mice017
SRECAN MI RODJENDAN :D
Danas mi je rodjendan u RL,napunila sam 17 god..pa izvolte na tortu ;)

 

Komentet

Jovana Lekic
Jovana Lekic Dita 1,622, 10:10

brate sve najbolje xDD

Bogosavljev Djurica
Bogosavljev Djurica Dita 1,622, 10:51

valjda sestro?

andrej veliki
andrej veliki Dita 1,622, 12:06

meni je danas erodjendan. cestitamo svima xe xe.
sub + vote
http://www.erepublik.com/en/newspaper/akijev-zabavnik-262112/1
uzvrati

mice017
mice017 Dita 1,622, 14:41

sestra,da : D
uzvratila sub

vukoj3binac
vukoj3binac Dita 1,622, 16:40

jao hvala ti, bas si divna
srecan ti rodjendan

gogi buba
gogi buba Dita 1,623, 09:58

srećan rođ brate sestro
sve naj...

paripovic
paripovic Dita 1,628, 04:23

srecan rodjendan !

Velika Obarska
Velika Obarska Dita 1,643, 03:24

v 24 s 128, srecan rodjendan, torta je odlicna

Ortak iz huda
Ortak iz huda Dita 1,643, 06:36

sve najbolje !!!

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.