Ambienti on/off

Regjistrohu

 

Vazhdo

Vazhdo Me krijimin e llogarisë ju pajtoheni me Kushtet e Shërbimit dhe Të dhënat private
Ridërgoni emailin   |  Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Ridërgoni emailin Nuk mund të gjeni emailin? confirmation@erepublik.com

[drago14] Ingyen tank / Free tank

Dita 1,900, 23:38 E Publikuar në Hungary Serbia nga drago.14
Sziasztok! / Hello my friends!A képlet egyszerű, Subolod az újságomat és Voteolod a cikket majd kommentbe írd be, hogy hányadik sub a tied, ezért cserébe én küldök 5db q7 tankot!!!

Hajrá!

Frinds!
If you subscribe my newspaper and VOTE this article, then I donate 5 tank(q7) for you!!


Let's go!

Chain Shout!!
Ingyen q7 tank! / Free q7 tank!!
http://www.erepublik.com/hu/article/2204445/1/20
Chain Shout!!

Köszönöm! / Thank you!
Üdv! / respect!
drago14

ui.: GÁT-nak küldöm sok szeretettel:
 

Komentet

vasmegye
vasmegye Dita 1,900, 23:41

o rly?

EroszakosSeggfej
EroszakosSeggfej Dita 1,900, 23:43

sub 346
tankokat ide

EroszakosSeggfej
EroszakosSeggfej Dita 1,900, 23:44

ja, a kép se piskóta

EroszakosSeggfej
EroszakosSeggfej Dita 1,900, 23:44

Mármint a felső...

vasmegye
vasmegye Dita 1,900, 23:46

oh really.

franky88
franky88 Dita 1,900, 23:54

unsub/sub, 347 fákk

BeSt TrAdEr EvEr
BeSt TrAdEr EvEr Dita 1,900, 23:57

v7 s348

fasyoki
fasyoki Dita 1,900, 23:58

sub349

Kockafalva
Kockafalva Dita 1,900, 00:03

sub 350

bixxol
bixxol Dita 1,900, 00:08

s351 v12

torres1992
torres1992 Dita 1,900, 00:09

353. sub. köszi : )

Python Regius
Python Regius Dita 1,900, 00:10

s 354

Dacicus Maximus
Dacicus Maximus Dita 1,900, 00:18

unsub : D

paradoxx
paradoxx Dita 1,900, 00:22

s355 vote: vót

balu910403
balu910403 Dita 1,900, 00:29

s356 v19 köfi

aero73
aero73 Dita 1,900, 00:36

v21 s357

Plussnyuszi
Plussnyuszi Dita 1,900, 00:43

s358

ekspertti
ekspertti Dita 1,900, 00:44

s359 v24

Hazafi79
Hazafi79 Dita 1,900, 00:47

s 360

Enrico Sodomico
Enrico Sodomico Dita 1,900, 00:49

s361, v25

V3K70R
V3K70R Dita 1,900, 00:50

s362

G4b0
G4b0 Dita 1,900, 00:53

sub 363

Iszak
Iszak Dita 1,900, 00:53

sub362 mert már alapól subolva voltam

acuncy
acuncy Dita 1,900, 00:53

s363
köszkösz

Dare1389
Dare1389 Dita 1,900, 00:56

v28 S364

Lindsey Stirling
Lindsey Stirling Dita 1,900, 00:58

v29 s365

Plussnyuszi
Plussnyuszi Dita 1,900, 01:01

jött, köszi

zsebibaba2000
zsebibaba2000 Dita 1,900, 01:02

sub 365

Honved2010
Honved2010 Dita 1,900, 01:02

366

szbszig
szbszig Dita 1,900, 01:06

Na, erre kíváncsi vagyok... :D

vote 32
sub 366

HunVeteran
HunVeteran Dita 1,900, 01:07

v33
s367

drago.14
drago.14 Dita 1,900, 01:08

Ment eddig mindenkinek!

Bofal
Bofal Dita 1,900, 01:08

v34 s 368

apu19430507
apu19430507 Dita 1,900, 01:09

v:35
s:369

Köszi előre is!

sorihun
sorihun Dita 1,900, 01:10

369 : )

sorihun
sorihun Dita 1,900, 01:11

unsub-sub : DDDD

sorihun
sorihun Dita 1,900, 01:11

v36

sorihun
sorihun Dita 1,900, 01:12

Mai napon melegfrontra számíthatunk.. a jó idő kedvez a fűnyírásnak.. kérünk mindenkit aki teheti a természetben töccse a napját és vigyázzon a bokájára fűnyírás közben: )

Horasss
Horasss Dita 1,900, 01:13

s370.

edybr
edybr Dita 1,900, 01:14

v37 s371

TheHUNSniper
TheHUNSniper Dita 1,900, 01:18

v 38 sub már volt

Valeviko
Valeviko Dita 1,900, 01:21

39/372

KeleHUN
KeleHUN Dita 1,900, 01:25

373 köszi

Skenderovic S
Skenderovic S Dita 1,900, 01:28

42|374

Sharupke
Sharupke Dita 1,900, 01:32

sub 375

Dice03
Dice03 Dita 1,900, 01:34

v43 s376 ty

Cristiano Rod
Cristiano Rod Dita 1,900, 01:36

Sub 377

Shouted!

sockmisterr
sockmisterr Dita 1,900, 01:37

sub 378

Komjatius The Hun
Komjatius The Hun Dita 1,900, 01:38

Valaki csalt, mert nekem is 378... Szóval valaki unsubolt, vagy ilyesmi!

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.