Ambienti on/off

Regjistrohu

 

Vazhdo

Vazhdo Me krijimin e llogarisë ju pajtoheni me Kushtet e Shërbimit dhe Të dhënat private

ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Dita 1,902, 03:24 nga Geo SALONIKA

ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΠΡΟΤΟΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΑΓΑΠΩ

 

Komentet

Evrimedontas
Evrimedontas Dita 1,902, 03:34

vote and sub

Δεν εχεις μπλεξει με το δημοσιο γι αυτο τα λες αυτα...

Zi spiderwoman
Zi spiderwoman Dita 1,902, 03:54

vote & sub
& reported for spam

O.G. Loc
O.G. Loc Dita 1,902, 03:55

v

K1tho
K1tho Dita 1,902, 04:11

v+s

MarlboroGR
MarlboroGR Dita 1,902, 10:29

vote sub

Zi spiderwoman report ola sou ta arthra gia spam

SkyGreek 2.0
SkyGreek 2.0 Dita 1,902, 10:32

v&s.

Zi spiderwoman
Zi spiderwoman Dita 1,905, 11:50

marlboroGR reported γιατί είσαι στόκος ρε φίλε και δεν την παλεύεις.

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.