Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Laikraštis pradėtas leisti 1582 dieną. Tematika:

[Plato išdaigos] Žiemos pasiūlymas

22 4 dni nazaj Published in Lithuania Lithuania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik


Žiema atkeliavo ir mūsų virtualųjų pasaulį – eRepublik. Bent jau taip norėtų tikėti mūsų žaidimo kūrėjai ir jų begalvis viščiukas, kuris vėl iššoko iškart po paskelbtos akcijos. Daugumai mūsų matyt būtų … preberi več »

Nevykę Seime rinkimai

36 Dan 2,563, 06:33 Published in Lithuania Lithuania Politične debate in analize Politične debate in analize


Tikriausiai didžioji dalis iš mūsų pastebėjome, kad šie Seimo rinkimai eLietuvoje yra neįprasti. Dėl tam tikrų aplinkybių (kurias sąlygojo vykstantis treniruočių karas su eŠvedija ir nuolat prarandami/ preberi več »

[Plato išdaigos] 7-asis gimtadienis ir Juodasis Penktadienis

17 Dan 2,558, 01:38 Published in Lithuania Lithuania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava


Kaip ir minėjau ankstesniame straipsnyje [Atnaujinimai] Spaudos modulis, nusprendžiau šiek tiek palavinti savo … preberi več »

[Atnaujinimai] Spaudos modulis

18 Dan 2,556, 04:36 Published in Lithuania Lithuania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik
Nusprendžiau šiek tiek palavinti savo rašymo įgūdžius ir karts nuo karto praskaidrinti spaudą savaisiais straipsniais apie žaidimo atnaujinimus, taip pat ekonominiais … preberi več »

[LTS] Antrasis gimtadienis

34 Dan 2,468, 05:21 Published in Lithuania Lithuania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaSenais, daug kam neatmenamais laikais – 2011 metų rudenį – buvo įkurta partija. Pradžioje tai nebuvo žymi partija, kol neatpūtė permainų vėjai. 2012 metų pradžioje partijos vairą perėmė daug kam gerai … preberi več »