Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

The Art of War

Суб'єктивний погляд

41 Dan 1,875, 10:32 Ukrajina Politične debate in analize Politične debate in analizeПередмова: давно я не писав своїх статей в моїй газеті. Можливо це сталося із-за наших програшних дій на фронті. Це і справді пригнічує діяльність громадян еУкраїни. Час … preberi več »

[IU] До зброї, браття! Роздача завершена.

250 Dan 1,848, 05:56 Ukrajina Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaВітаємо,

Для нашої Батьківщини настали важкі часи, територія країни вже декілька місяців знаходиться під гнітом угорських загарбників.Через відсутність економічних бонусів мо … preberi več »

Воєнно-політичні події світу. Частина друга.

17 Dan 1,841, 10:54 Ukrajina Vojaške analize Vojaške analizeПередмова: наступний випуск Marengo Time's повідомить вам про події в світі. В основному вас чекає узагальнення і можливий розвиток воєнних подій світу. Також ми розглян … preberi več »

Something wrong

52 Dan 1,830, 10:36 Ukrajina Politične debate in analize Politične debate in analizeПередмова: дорогий читач, в четвертому випуску я розглянув детальніше ситуацію в Едені і проблему з дамагом для України. Головним чином я розгляну інших учасників нашого … preberi več »

Воєнно-політичні події світу.

85 Dan 1,821, 11:34 Ukrajina Vojaške analize Vojaške analizeПередмова: дорогий читач, в даному випуску ви дізнаєтесь про воєнні події Едену. Можлива затяжна війна, визволення країн з окупації, розвиток подій великих воєнних кампа … preberi več »