Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Ekonomi

37 2 dni nazaj Turčija Politične debate in analize Politične debate in analize


Merhaba sevgili dostlar öncelikle Ramazan Bayramınızı kutlar sağlık,mutluluk ve huzur dolu günler dilerim. Bugünkü makalemiz ekonomi ağırlıklı bir makale olacak. İyi preberi več »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 Dan 2,431, 05:44 Turčija Politične debate in analize Politične debate in analizeTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şpreberi več »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 Dan 2,426, 06:10 Turčija Politične debate in analize Politične debate in analizeHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşpreberi več »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 Dan 2,421, 06:55 Turčija Politične debate in analize Politične debate in analizeAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, preberi več »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 Dan 2,420, 13:51 Turčija Politične debate in analize Politične debate in analizeTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.preberi več »