Zanimljive proslave golova

Day 2,474, 05:27 Published in Serbia Serbia by Vaske_tb

Izdvojio sam vam nekoliko interesantnih reakcija fudbalera i trenera u različitim situacijama. Pa da krenemo...

1. Žoze Murinjo. Igra se meč grupne faze LŠ na Bernabeu, sezona 2012/13, još par sekundi do isteka 90 minuta igre. Ronaldo sa leve ide ka kaznenom, šutira sa ivice nezgodnu žabicu koja prelazi preko ruke Džo Harta skoro po sredini gola i Real vodi sa 3-2. Stadion u delirijumu, Ronaldo slavi gol klasično, klizajući na oba kolena, Murinjo skače sa klupe i slavi imitirajući njega.

2. Slaviša Stojanović. Završio se jesenji derbi na Marakani, sezona 2013/14, Zvezda je pobedila 1-0 autogolom Obradovića, a Stojanović ničim izazvan upada u trans. Pored tunela, štoper Lazić i nekoliko pandura ga gladaju u neverici.

3. Džordan Henderson. Meč treće runde FA kupa između Liverpula i Oldama, Rahim Sterling postiže gol a Henderson u stilu osnovca na školskom igralištu proslavlja pogodak.

4. Nikola Mijailović. Decembar 2013, ledara, poslednje kolo jesenjeg dela. I pored dva para zimskih čarapa i dubokih cipela sa podebelim đonovima, onaj beton sa tribina Marakane nekako i dalje uspeva da mi ledi kosti u stopalu. Vojvodina je prethodno vodila na poluvremenu sa 1-0, a Dauda izjednačio na početku drugog dela. Igra se nadoknada vremena, živci pri kraju ali Džoni se maestralno ubacuje po levom boku, nalazi Mrđu na prvoj stativi (hvala Bogu da ima neko ko instiktivno kreće na prvu danas) koji zakucava loptu u gol, a Džoni izbacuje iz sebe sve ono što za 90 minuta nije uspeo.