Okolje ON/OFF

Registrirajte se

 

Naprej

Naprej Z ustvarjanjem računa se strinjam s pogoji uporabe & pravilnikom o zasebnosti
Ponovno pošlji elektronsko pošto   |  Ne morete najti elektronske pošte? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Ponovno pošlji elektronsko pošto Ne morete najti elektronske pošte? confirmation@erepublik.com

Prezidenta uzruna NR.3

Dan 1,828, 02:00 Published in Latvia Norveška s strani Mongis

Sveiks,
ePilsonis.

MPP.

Alianšu liste tiek atjaunota pēc plāna. Mums pievienojas New Zealand, bet netika pagarināta alianse ar Paragvaju un diemžēl ar Bulgāriju. Bulgāru kongress pagaidām noraidīja likumu, bet vel notiks diplomātiskas sarunas.

Bija mēģinājums izveidot labas attiecības ar Brazīliju, bet tas likumprojekts iespējams arī tiks noraidīts. Laba vēsts ir tas, ka Brazīlija piedāvā apstiprināt šo likumprojektu ja mēs to apmaksājam. Pašlaik tas ir dārgs prieks, bet nākotnē iespējams varēsim šo piedāvājumu izmantot, jo Brazīlija ir viena no stiprākam e-valstim erepublikā!

Kara darbība.

Polija pilnībā pamet Zviedrijas un Somijas zemes un tuvākajā laikā neplāno tur veikt kara darbību.

Bija dzirdēts, kā poļiem bija viens noteikums ar somiem - lai tie paraksta NAP (Non Agression Pact) ar Igauniju. Bet diemžēl, vai tāpēc ka igauņu kongress ir neorganizēts, vai tāpēc ka igauņi sāka justies vareni - viņi pieteica NE somiem un jau 10 stundu laikā visi nobalsoja PAR. Tas nozīme, ka drīz atkal sāksies bezjēdzīgs ping-pongs. Ceru ka viņi nonāks pie kaut kāda diplomātiska risinājuma.

Tuvākajās dienās iespējams sāksies karadarbība starp Krieviju un Apvienoto Karalisti (UK), tai pat laikā Ungāri uzbruks Krieviem no dienvidiem. Vai tas notiks - redzēsim, kad valstu kongresmeņi pieņems vai noraidīs likumprojektus.

Ekonomika


Tiek veiktas plānveida izmaiņas nodokļu politikā un to optimizācija. Tuvākajā laikā tiks pieņemts likums par 5% importa nodokli ieročiem! Esmu izpētījis nodokļus citur un ari tirgus. Ar laiku varbūt parādīsies kāds importētais, kas aizvers lielus caurumus tirgus cenās! Tika pārbaudīts, kā 5% ir optimāls daudzums, kas līdzsvaro importa cenas un Latvijas ražotāju intereses! Tas domāts ne ienākuma pieaugumam, bet gan cenu stabilizācijai un piedāvājuma paplašināšanai.

Nesen pieņemtais likums par minimālas algas apstiprināšanu 1LVL apmēra izskatās nerada interesi ražotājiem. Līdz šim neviens ražotājs nav izrādījis interesi. Situācija ap šo likumprojektu tiek pētīta smalkāk un tiks veikti nepieciešami koriģējumi.

Tiek joprojām izstrādāts plāns un notiek pārrunas kā atgriezt, pārņemt vai izmantot valsts labā kādreiz valstij piederošas rūpnīcas, kas erepublikas spēļu noteikumu un uzlabojumu gaitā tika pārnestas uz epilsoņu kontiem. Tagad ir zināms, kā līdz gada beigām, vienas Q5 ražotnes ekvivalents tiks atgriezts valstī zeltā. Kur un kā tas tiks ieguldīts - vel tiek spriests.

Politika.

Nevar neatzīmēt, kā uz nākamam kongresa vēlēšanām pilnībā ir izkauti baltkrievu aktīvisti un pārņemta to partija. Tas ir liels panākums un mūsu epilsoņu nopelns.
Tomēr anti-valstiskas aktivitātes vēl joprojām notiek. Tika izveidota jauna anti-valstiska partija, kas jau tiek papildināta ar botiem un mēģinās iekļūt kongresā. Esam uzmanīgi.

Ir neoficiālās ziņas par to, kā Lietuva pamet ABC aliansi un iestājās CoT (Circle of Trust) aliansē. Pagaidām nekādu oficiālu ziņojumu nav bijis, bet Lietuvas iedzīvotāju aptauja par to viennozīmīgi liecina. Vai tas būs ABC sabrukums vai kaut kā jauna sākums - redzēsim tuvākajā laikā.Jebkurš, jauns vai pieredzējis spēlētājs, var pievienoties darbam valsts labā.
Nebaidies un piesakies!

Patiesā cieņā, mongis.

 

Komentarji

McDaunis
McDaunis Dan 1,828, 02:19

Labrīt prezi! No sarakstes ar jezuliņu izriet ka viņš ir 101% ģēnijs visās jomās. tikai laika neesot. Pat piedavajumu lai uzsak beļašu partijas pārņemšanu aizņemtibas dēļ nevarot uzsākt. Esi labinieks un atbrīvo jezuliņu no mazsvarigajam erepa lietiņām- lai tak pārņem beļašu parteiku. Viņš tak specss tādās lietās. McDaunis

Latvian Soldier
Latvian Soldier Dan 1,828, 02:52

Labs raksts, paldies par informāciju!!!

TheZZ
TheZZ Dan 1,828, 03:20

letiņiem nevajadzētu sākt vest pārrunas un iebīdīt lietas par pievienošanos kādai aliansei? Igauņi tāpat vislaik ir uzmetēji, lietuvieši taisās prom. Labāk jau visu laicīgi sagatavot.

vanadzinsh
vanadzinsh Dan 1,828, 04:22

"Ir neoficiālās ziņas par to, kā Lietuva pamet ABC aliansi un iestājās CoT..."

<<>><><<>><><<>>

Kāpēc gan neoficiālas ziņas?! Lietuvas CP izteikumi tāpat kā tautas balsojums ir skaidri un nepārprotami, oficiāli publicēti.
Vajadzētu arī mums jau laicīgi sākt domāt par savu nākotni.

vanadzinsh
vanadzinsh Dan 1,828, 04:37

President of Lithuania ZygaLTU noted, that the will of Lithuanian people will be acknowledged and steps will be made in the nearest days and weeks to join Circle of Trust. Latvian and Estonian leaders were not enthusiastic about ABC joining other alliance, hence this initiative remains solely Lithuanian at the moment.
Lariox, MOFA of eLithuania
http://www.erepublik.com/en/article/baltic-news-report-day-1824-2159071/1/20

Mongis
Mongis Dan 1,828, 04:48

tur skaidri un gaiši rakstīts - ka viņi spers soļus un veikt pārrunas tajā virzienā, Ka jau minēju -oficiāls ziņojums par izstāšanos no ABC un iestāšanos CoT vel nav.
[19.11.2012. 15:25:53 | mongis: this is oficial LT statement? or it will follow soon?
[19.11.2012. 15:26:28] Žyga: not official
[19.11.2012. 15:26:34] Žyga: we have to run it through congress
[19.11.2012. 15:26:39] Žyga: ant CoT has to vote also

McDaunis
McDaunis Dan 1,828, 04:50

Livoniešiem kopīgs ceļš ejams. Kāda mums daļa ko dara ļitvaki? Viņi rij vārnas- mums arī tā būs jādara? Mums 15. tā un 19 tā. divīzijas, igauņiem 17. tā divīzija, bet ļitvakiem? Ar homunistiem nekā kopīga. McDaunis

Mareks Kalnins
Mareks Kalnins Dan 1,828, 05:15

Būs interesanti...

Soulcraft
Soulcraft Dan 1,828, 10:14

20k par MPP ar brazīliju ir to vērts. Nekādas karadarbības pret UK nebūs no krievu puses. Minimālo algu uz 7 lvl. Cenu stabilizācija ideāli ,sen jau vajadzēja ,būs vairāk iepirkumu te ,tātad ari kaut kādi nodokļi ienāks kasē.Lietuva pametis iespējams ABC, labi vien ir! vajag lielas pārmaiņas. Igauņi paspīd kā vienmēr ar gaišu prātu. Par bulgāriju pats izdomāji?

Rokenrols
Rokenrols Dan 1,828, 13:12

Ir laiks pievienoties jaunai aliansei vai dibināt jaunu. Šī ir tikai spēle - izdzīvos stiprākais.

Silencs
Silencs Dan 1,828, 19:47

Kad pie velna būs treniņkarš starp eLatviju un kko?
Nopietni 50%dmg boost + raķešu boost, bet visiem jau vienalga ne? Tā sarījusies 25% nodokļu naudu, ka domā, ka pārējiem tač tā pat ir labi, to TP medaļu nevajag...

draivis
draivis Dan 1,829, 01:10

voted

Kres.We.Rule
Kres.We.Rule Dan 1,829, 01:29

Esmu mazliet vīlies prezidentā. Kur ir Latvijas redzējums uz lietām? Igauņu karadarbības vērtējums un atbilde uz Lietuvas izstāšanos no alianses? (Acīmredzot lietuvas MOFA nesaprot,ko nozīmē oficiāls un neoficiāls ziņojums. Ja pilsoņi ir nobalsojuši un prezis ved sarunas, tātad tas ir OFICIALI).

Kāpēc atkal Latvija paliek trešā apdalītā sērdienīte? Igauņi karo. Lietuva arī virzās uz priekšu, bet Latvija tikai greizām acīm uz to visu noskatās? KO DARĪSIM MĒS? KĀPĒC ESAM TURPAT,KUR PIRMS GADA?

Mongis
Mongis Dan 1,829, 01:57

hmm, KRES laipni gaidīts valdībā, jo daudzi krēsli is brīvi un svaigas galvas vajadzīgas.
1. Par igauņiem viss uzrakstīts un vairs nav ko piebilst.
2. Lietuvieši nav oficiāli izstājušies un nav oficiāla ziņojuma, tas ir LT CP vārdi!!!! Bez tam, izskatās ka būs impičments un kas būs tālāk ar LT nav skaidrs. LT CP taisās pamest erep vai iet 2click.
3. Manis pausta nostāja ABC HQ ir, ka eLatvija neskries pakaļ LT. Ja būs nepieciešamas tiks veikta tautas balsošana par tālāko nākotni.

o7

Kaspars09
Kaspars09 Dan 1,829, 02:40

ABC jau sen sevi militāri/morāli un visādi citādi ir izsmēlusi..

Kres.We.Rule
Kres.We.Rule Dan 1,829, 03:14

Saprotu, ka tātad tagad nav nepieciešams zināt par tālāko nakotni. NE nav vajadzīgs, jo karot nevienam negribās..arī TW nevienam negribās..tātad atkal pārslēdzamies uz 2click mode un dienu dienā trenējamies? What's the point?

Silencs
Silencs Dan 1,829, 07:23

Pilnīgi piekrītu Kres.
Tas, kas tgd te notiek ir pilnīgs, jāsaka, bullshits...

McDaunis
McDaunis Dan 1,829, 12:10

Strādāju, trenejos un karoju. Paikas dafiga, 6 un 7 stroķi ari biki ir. Ko stresojat? McDaunis

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.