[MOD] - Декілька тактик в ПвП-боях -

Day 1,969, 06:44 Published in Ukraine Ukraine by Ministry of Defence Ukraine

Це офіційна газета Міністерства оборони еУкраїни. Ми закликаємо всіх громадян в наступних боях захищати Україну та допомагати союзникам. Голосуйте за цю статтю, щоб збільшити її видимість, а також підпишіться на бюлетень, щоб отримувати оновлення.
* За назву орги Міністерства оборони ми маємо бути вдячні президенту Снейку

Вітаю, репост ось цієї статті, пана Sviatovit'a. Вот & саб вітається.
Отже, пройшло вже досить багато часу з впровадження рудмінами ПвП боїв, або як кажуть Горили).

За цей час гравці, які стабільно беруть участь у ПвП виробили свої стратегії і тактики на бій, оскільки в ПвП ти воюєш безпосередньо з іншим гравцем, який також є людиною, і якому властиво помилятися… Отже наше завдання звести до мінімуму власні помилки і збільшити до максимуму помилки суперника, або принаймі змушувати його частіше помилятися.

Розглянемо деякі варіанти бойових диспозицій та відповідні тактики до них.
Необхідно відразу зазначити, що 95% ваших супротивників будуть юзати голдові гранати та снайпери, тому і відповідно ви також змушені будете використовувати таку ж зброю, принаймі якщо хочете перемагати в ПвП. Бо з ломом сильно не навоюєш. Хоча, якщо взяти обрахунок по теперішньому курсу голда, то не так воно вже й дорого.. а якщо брати у порівняння з бустером 50% - то взагалі дамаг буде обходитися набагато дешевше, чим з тим самим бустером. Це щодо економічного обґрунтування.

Отже, ваше озброєння перед ПвП має складати:
- повна амуніція (шолом, жилет, боти) (не путати з ботами у поширеному тлумаченні)
- голдова гвинтівка на руках
- голдова граната
- в рюкзаку, ще одна голдова гвинтівка, звичайна снайпера (на випадок якщо попадеться слабкий суперник), і дробовик (в порівнянні з автоматом – дамаг дробовика на 1 одиницю більшей і об‘єм магазина на 1 набій більший).


Диспозиція 1.

Суперник – голдова гвинтівка, голдова граната, бонус до дамагу +3 (типу здоровий коняка з силою 40к)
Ви – аналогічно, бонус до дамагу +1 (як в мене з силою 20к)
Відстань до суперника = 500 м (про відстані говоримо зі значком "приблизно")

Хід 1.
Тут відразу потрібно відмітити, що подібні "коні" беруть нахрапом, тобто намагаються вас швидко знищити, тому ми повинні бути хитрішими за того "коня". Отже,
Противник (далі буква "П") = постріл
Ви (далі буква "Я") = граната

Тут варто зазначити, що в 60-70% випадків при такому застосуванні противник промахнеться, тобто завдасть вам 0 ушкоджень, в свою чергу ви гранатою завдасте йому 10 ушкоджень (ви вже попереду по ушкодженнях і це варто запам’ятати).


Хід 2.
П = перезарядка (гвинтівка має по 1 набої в магазині) +0 дамагу
Я = постріл + 15 дамагу
Таким чином ви вже на 25 пошкоджень попереду противника.

Хід 3.
П = постріл +17 дамагу (ваша граната не відбила постріл противника)
Я = граната + 10 дамагу

Хід 4.
П = перезарядка +0 дамагу
Я = перезарядка +0 дамагу

Хід 5.
П = постріл +0 дамагу (повторюся – 60-70% пострілів при застосуванні вами гранати призводять до промаху противника)
Я = граната + 10 дамагу
За підрахунками по дамагу ви вже значно випереджаєте суперника, але ви продовжуєте гнути свою лінію.

Хід 6.
П = перезарядка +0 дамагу
Я = постріл +15 дамагу

Хід 7.
П = постріл + 17 дамагу
Я = ухиляння (!!!) +0 дамагу
Тут варто зупинитися на новому терміні, як "ухиляння", це коли ви гранати всі використали і при натисканні кнопки гранати ви не завдаєте ушкоджень, але ВСЕ ОДНО застосовується такий прийом, як ухиляння. Ви його бачите в лівому верхньому вікні, де йде історія останніх 4 ходів, як щит з цифрою 0. І тут я ще раз повторюся, 60-70% пострілів з гвинтівки при ухилянні йдуть як промах противника. І це доведено на практиці, а не взято зі стелі.


Хід 8 і т.д. ви продовжуєте гнути свою лінію.

Тепер необхідно трішки зупинитися на підрахунках, противник використовує вдвічі більше пострілів, чим ви. А гвинтівки у нього також не вічні, і він їх використає швидше чим ви і змушений буде перейти на іншу зброю, в той час, коли ви зможете продовжувати вогонь з голдової гвинтівки наносячи йому +15 ушкоджень. Розрахунок йде приблизно 1 ваша гвинтівка проти 2 противника, тому коли на початку я сказав, що ви мусити мати 2 голдові гвинтівки, це якраз для цього випадку (друга гвинтівка може бути до речі не з повним боєкомплектом)
Ви повинні стріляти з гвинтівки тільки тоді, коли противник перезаряджається, тоді він не може застосувати гранату або ухиляння.

Тепер ми розглянемо трішки інший варіант бою, коли противник не тупий і також застосовує гранати.

Хід 1.
П = постріл
Я = граната

Хід 2.
П = граната
Я = постріл

Хід 3.
П = перезарядка
Я = перезарядка

Хід 4 і т.д. за цією схемою… Звичайно, тут вже вступає в силу поняття вашого везіння та везіння противника, чиє везіння більше, той частіше буде влучати в ціль.

Проте слід зауважити, що при такому розкладі бою, 80% противників використовую лише гранати, і цілком не використовують ухиляння, тобто після того, як у нього і у вас закінчилися гранати, противник переходить на тактику постріл-перезарядка-постріл-перезарядка.


Ось тут ви і маєте продовжувати застосовувати тактику описану в першому прикладі, тобто з ухилянням.

Тепер розглянемо ще один приклад.
Хід 1.
П = граната
Я = граната

Хід 2.
П = граната
Я = граната
Тобто обоє починають бій з захисту. Тут вступає в дію ще одне поняття.

Хід 3.
П = граната
Я = рух вперед або назад (в залежності від відстані між нами, якщо 500м – то назад, якщо 700 – то назад або вперед, якщо 900 – то вперед)
Рудміни зробили таку фішку, як "осколки" від гранати. Боєць стоїть – граната наносить максимум пошкоджень, боєць рухається – граната наносить менше пошкоджень (голдова +3, звичайна +2). Таким чином ви зекономили одну гранату, яку пізніше застосуєте з +10 пошкоджень, в той час, як самі отримали замість 10, всього 3 пошкодження.

Це ми розглядали приклади, коли озброєння бійців однакове спорядження на руках на початку бою.

Тепер ситуація така.
Противник – автомат, голдова граната, голдова гвинтівка в рюкзаку
Я – голдова гвинтівка, голдова граната і те, що в рюкзаку
Відстань – близько 400м, тобто досить зручна для стрільби саме з автомата.

Хід 1.
П = постріл +9 (+10 дамагу) якщо попаде, але 60-70% не попадає, бо ви застосували гранату, в т.ч. і ухиляння.
Я = граната (+10 стабільних дамагу)

Хід 2.
П = постріл (він ж хоче влучити)
Я = граната

Хід 3.
П = рух вперед (оскільки думає, що завелика відстань) або ще один постріл
Я = рух назад (не соромлячись втікаю, бо я гранатами наніс йому вже більше пошкоджень)


Тобто, якщо він стріляв – то відстань між нами збільшилася вже до 600м (автомат він вже побоїться використовувати), якщо рухався вперед, то відстань між нами залишилася 400м, але ви продовжуєте рухатися назад, він вперед, я – назад… так триває кілька раундів, але ж він сильніший за вас і він прагне вас чим швидше знищити, тому він за 2-3 ходи знову буде стріляти, і вже з ймовірність до 80% промахнеться, а ви в під час цього ходу – відійдете на відстань 600м, і таким чином отримаєте хорошу нагоду для пострілу з гвинтівки, нанісши йому своїх +15 ушкоджень.
Разом з тим не забувайте рахувати постріли противника, адже йому після 3 пострілів необхідно перезарядитися, і цей хід ви можете використати як для пострілу з гвинтівки, так і для власної перезарядки.

На скріні добре видно, що противник не вів підрахунку пострілів, тобто коли я виконавши постріл (внизу 4 рядок) проти його перезарядки, під час його пострілу застосував гранату, він схибив (!!!), я наступною дією проводжу перезарядку, а противник кидає гранату, тобто граната в даному випадку виконала лише одну свою функцію – нанесла мені пошкодження, в цей час, як не виконала функцію ухиляння, тому що я не стріляв. І наступним ходом противник перезаряджається, а я проводжу постріл і здобуваю свої законні +15 пошкоджень.

Але в цей час відстань між вами вже стала зручною для вас (для гвинтівки) і не зручною для противника (в нього автомат), отже йому потрібен ще буде один хід для зміни зброї на гвинтівку.
Не забувайте, що як тільки противник змінив на гвинтівку – наступним ходом буде від нього постріл, отже ви повинні в цей час застосувати гранату або ухиляння. Таким чином ви знову вивели противника на бій з гвинтівок і використовуєте тактику описану вище.
Часто в противника лише одна гвинтівка, і після витрачання всіх набоїв він починає міняти зброю на автомат чи дробовик і рухатися вперед. Не забувайте, що ці ходи ви можете використати як на постріли по ньому з гвинтівки, в т.ч. і другої, яка у вас є в рюкзаку, або на банальну втечу назад… пограємся в доганяли.

Тепер зупинимося на такій зброї, яку ми з самого початку втиснули в наш рюкзак, як дробовик. Ефективний на близькій відстані. Користуватися ним раджу у випадку, коли противник попався майже повний нуб і бонус до дамагу у вас від 10 і більше, тобто за один постріл ви нанесете вдвічі більше пошкоджень противнику, чим він вам.


Хоча і в такому випадку, я використовую звичайну гвинтівку, і не йду на зближення, оскільки бережу власну енергію (для чого даремно підставлятися під кулі, якщо на зекономлену енергію потім можна буде ще 3-4 ворога вбити в звичайному режимі бою), тобто не будьте кровожерні, вам достатньо завдати більше пошкоджень противнику на кінець 20 ходу.



Як підсумок, усього написаного зазначу наступне. Це не панацея, і 100% гарантії ніхто вам не дасть, але сподіваюся, що написане мною надасть вам принаймі хороше уявлення, що таке ПвП в еРепі.
І наостанок. Усі ці методики прийшли внаслідок проб і помилок, які були здійсненні мною при дослідженні ПвП. Зараз в середньому в день я проводжу близько 10-11 ПвП поєдинків, які за підсумком закінчуються з однією, максимум двома поразками за день.

Ось тут результат моєї роботи за останні 7 днів (коли вже пристрілявся).



Переваги ПвП очевидні. Військовий ранг качається вдвічі швидше (я 6 мільйонів з ЛФ** до ЛФ*** апнув за 6 днів, в цей час, як при звичайному бої мені треба було б днів 15-17… це виключно на хлібному дамагу і БХ я не брав, тобто десятки мільйонів не заливав). Мій середній дамаг за повний злив (130 ФФ) зріс з 2,6млн до 5,2-5,4 млн. і т.д.

Все вирішувати Вам!

п.с. Якщо у когось є власні перевірені методики, будь-ласка, діліться ними з бойовими побратимами, адже від цього залежить наша спільна кількість дамагу.

Ну і оскільки це перша стаття в новостворенній газеті, прошу зробити


Для шаутів
[MOD] - Декілька тактик в ПвП-боях -
http://www.erepublik.com/en/article/-mod-1-2243607/1/20