[MinDem] Роздача новачкам. День Українського козацтва.

Day 2,519, 10:16 Published in Ukraine Ukraine by Riardiray


14 жовтня - День українського козацтва і саме сьогодні, ми поговоримо трохи про національну кухню цієї верстви українського населення

[/center]

Страви української кухні своїми коренями сягають у сиву давнину. Чи знаєте ви, що деякі з них дійшли до нас ще із часів трипільської культури? Харчування українців завжди обумовлювалося не тільки смаками окремої особи, а й її матеріальними статками, релігійністю, особливостями місцевості, де вона мешкала.
Чи не найбільше кулінарних секретів ми отримали в спадок від славного Війська Запорозького. Згадаймо хоча б «Енеїду» Котляревського. З усіх страв, які автор «розставляв на столи» у творі, загальновідомими є далеко не всі. Проте козацька кухня завжди була простою, економною і головне — поживною та енергетично збагаченою. Козаки не робили з їжі культу, але від смачної страви ніколи не відмовлялися. Звісно, рецепти та кулінарні традиції виходили далеко за межі Січі і ставали традиційними для всього народу. Соломаха, тетеря, загреби, цілющі узвари... Ці давні страви й досі готують в Україні. Зокрема, в Козацькій Лицарській Школі, яка з року в рік організовує літні табори для юних козаків та козачок «Козацька Фортеця» (докладніше на hopak.kiev.ua), де вони не лише харчуються по-козацькому, а й власноруч готують таку їжу. Президент Козацької Лицарської Школи Володимир Шерстюк розповів нам про збережені традиції приготування козацької їжі.
Однією із найпоширеніших страв у походах вважалася соломаха, основним компонентом якої було гречане борошно. Пропорції тут значення не мають. Головне — перетворити це борошно на рідке тісто, потім влити у підсолений окріп і заварювати. Коли страва буде готова, додати олію або смалець, можна затерти часником. Такий легкий у приготуванні продукт надавав сили на весь день.
За часів козаччини популярною стравою в побуті всього українського народу стала тетеря. Ця страва була подібна на куліш. Вона готувалася з пшона і заправлялася рідким житнім тістом. Засмачували її затовченим салом із цибулею й часником. У святкові дні таку кашу готували на м’ясній або рибній юшці. В піст тетерю заправляли хріном і квасом. З невідомих причин вже на початку ХХ століття тетеря вийшла з кулінарного вжитку.




Умови щоденної видачі їжі:
1. Мати еУкраїнське громадянство;
2. Мати рівень до 27 включно та сили 3. Мати вільне місце на складі;
4. Вірно заповнити всі поля заявки або ж можна перейти по посиланню http://goo.gl/Xa2a7c
5. Бути новачком у грі (не більше 4 місяців в грі);



Основна мета міністерства це допомога новачкам, які тільки прийшли в гру, дати їм базові знання з механіки гри, допомогти зорієнтуватися у перші дні життя.

Міністерство не займається ні військовою ні партійною агітацією гравців.
Для новачків працює скайп-чат і IRC-чат Він створений спеціально для того, щоб співробітники міністества надавали допомогу новачкам.
До нього новачків додають ментори. Якщо вам необхідна допомога в перші дні е-життя і вам не прийшов лист від ментора - звертайтеся до Міністра Демографії.
Видача булок проводиться щодня.Через часті випадки нецільового використання ресурсів які видаються, МінДем залишає за собою право відмовляти в роздачі гравцям які не використовують їх для розвитку. Якщо вам даються булки, то вони для їжі, а не продажу, донату або якихось інших цілей. Якщо зброя - то вона для бойових дій за наказами МО.

Міністерство Демографії також залишає за собою право відмовляти в допомозі гравцям, які не є новачками, дії яких в грі викликають підозру на обман, мультиводство, некоректну гру а також гравцям які не розвиваються.

Якщо командири військових підрозділів вважають, що бійцям їх підрозділів не потрібно видавати хліб від міністерства демографії то вони можуть написати міністру демографії та міністерство перестане видавати хліб всім бійцям даного підрозділу

Бібліотека новачка
http://www.erepublik.com/uk/article/2439323/1/20
Ми і надалі продовжуємо розвивати бібліотеку новачка.

Міністерство освіти шукає працівників для оновлення гайдів з бібліотеки, за даними темами:
- Перші кроки у eRepublik та перші дні життя. - оновити
- Інструкція для ерепаблік на замовлення МінДему - оновити
- Коротко про головне [гайд для початківців] - оновити
- Метод заробітку - валютний ринок - оновити
- Валюта, голд, валютний ринок. - об*єднати
- Гайд по компаніях.- оновити
- Чи варто апать фабрики і заводи - вирішувати тобі - об*єднати
- Діючі альянси eRepublik. - оновити
- Медалі / Досягнення - оновити
- Нова карта еCвіту - оновити
- Соціалізація в eRepublik - оновити

Якщо у вас є ідеї щодо нових гайдів, якщо є теми, які ви не знайшли в бібліотеці новачка - пишіть сюди


З повагою, міністр Демографії еУкраїни,
MortuusSpongia



Прошу максимально підтримати статтю, щоб ті новачки кому необхідна допомога МінДему могли її побачити.
Прочитавши статтю Підтримайте (Vote) її та Підпишіться (Subscribe)

Для шаутів:
[MinDem] Роздача новачкам. День Українського козацтва.
http://www.erepublik.com/uk/article/2456511/1/20