Геополітичний вибір України: вільні чи завойовані...

Day 896, 10:34 Published in Ukraine Ukraine by UA Anderwall Corporation



ENTENTE, EDEN, PHOENIX. Назви цих військових блоків постійно майорять у еУкраїнській пресі. Питання інтеграції нашої еДержави у ці блоки стало причиною для хвилі актів громадянської непокори і фактично поставило країну не межу громадянської війни.
Але куди ж дійсно має йти еУкраїна? Чи може вона бути позаблоковою державою та чи дійсно так вже не права українська опозиція. Саме над цими питаннями пропоную замислитись сьогодні.


Як і у РЛ, в еСвіті для нападу на державу потрібно мати з нею спільний кордон. Звичайно, РЛ-геополітика накладає певний відбиток на геополітику еСвіту, тож для еУкраїни (враховуючи вже і нову еСвітову історію) є своя геополітична парадигма.

Тож, давайте спочатку зануримось у історію питання.




EDEN

Військовий союз, який станом на сьогодні нараховує 12 країн та є фактично правонаступником ATLANTIS (через високу концентрація екс-членів цього блоку). Для початку альянс не мав свого статуту, оскільки більшість країн-членів вважали його безглуздою формальністю. Статут було прийнято тільки після перемоги альянсу у Північну Америку (ІІІ еСвітова війна).
Після розпаду ATLANTIS, на його уламках постало два військово-політичні блоки: EDEN та Fortis (еСША та еКанада). Втім, останній просто не утримався на плаву і країни увійшли до складу EDEN. Щоправда, еСШа із блоку вийшли на початку 2010 року.
Кінцеве формування EDEN закінчилось 29.11.09, коли атакована членом PHOENIX Австралія увійшла до Блоку.
На цей момент у EDEN нараховується 12 країн-учасниць: Австралія, Боснія та Герцоговина, Канада, Хорватія, Фінляндія, Греція, Норвегія, Польща, Румунія, Іспанія, Швеція та Швейцарія.




PHOENIX

Військовий союз утворено 04.12.09 п’ятнадцятьма країнами колишнього PEACE GC одразу після його розпуску. Офіційно альянс утворено на противагу EDEN. Потім до альянсу приєднались ще дві країни.
Остаточно учасниками PHOENIX є Аргентина, Бразилія, Болгарія, Естонія, Німеччина, Угорщина, Індонезія, Іран, Латвія, Литва, Португалія, Росія, Сербія, Словенія, Туреччина, Британія, Нідерланди.




ENTENTE

Військовий союз сформовано 04.01.10 Францією, Італією та Україною як вихід для країн, що змушені обирати між PHOENIX та EDEN. Формування альянсу відбулося під час IV еСвітової війни, коли Франція була атакована силами Іспанії. Ряд країн, що захищали Францію були близькі до EDEN, а власне еФранція вважалася наближеною до PHOENIX. Фактично завдяки цій «розтяжці» країна була фактично окупована.
а офіційною версією, саме для маленьких країн, які знаходяться між PHOENIX та EDEN і хочуть зберегти свою свободу від великих сусідів було утворено ENTENTE.
Формування альянсу завершене 24.02.10, коли Мексика стала асоційованим членом ENTENTE. Наразі, в нього входить 5 країн: постійні члени Франція, Італія, Україна та Парагвай і згаданий вище асоційований член.
Поділ на постійних та асоційованих членів не випадковий. Постійні члени ENTENTE не можуть бути членами інших військових союзів (мається на увазі саме PHOENIX та EDEN), але координують свою діяльність із оборонними альянсами ALA та SOL. Для асоційованих же членів такої заборони немає, втім є суттєве обмеження: у разі нападу на будь-яку країну альянсу, асоційованому члену потрібно встати на її захист, не зважаючи на належність нападника.

Тож, повертаємось до «противаги за силою».
Для мене досить смішно чути від моїх «занадто адекватних» колег слова, що ми йдемо у ENTENTE. По-перше, нам немає чого туди йти – ми країна-засновник. Хоча, думаю, їм це не відомо… По-друге, ENTENTE де-факто мертвий блок. Франція, що тільки оговталась від окупації, швидкими темпами йде до PHOENIX.
Аби пересвідчитьсь у цьому потрібно тільки подивитись на МПП цієї країни: Росія, Британія, Бразилія, Сербія. Нічого не нагадує? правильно, країни-члени PHOENIX. У Італії та ж сам ситуація: Росія, Індонезія, Сербія. Тобто, де-факто, у ENTENTE лишаються Україна та Парагвай, хоча останній також має МПП з Росією. Отже, слід визнати розпад альянсу Антанта як такого, оскільки країни-учасниці не можуть перебувати одночасно у інших блоках. Особливо, у світлі проведеного французами неофіційного референдуму, результатом якого стало схильність 55% населення до вступу в PHOENIX.
З цього робимо перший висновок – йти в ENTENTE – йти в нікуди.
Можна не погодиться із моїми колегами з опозиції, що ENTENTE дорівнює PHOENIX тільки у тому разі, якщо Франція та Італія офіційно не ввійдуть в цей блок. Хоча це сумнівно, зважаючи на ряд фактів. Факт перший: Франція та Італія, як вже зазначалось, неофіційно в PHOENIX через МПП з країнами-учасницями. Факт другий. Результати неофіційного референдуму еФранції рано чи пізно таки будуть втілені у життя.

Тож, перед еУкраїною лишається вибір між PHOENIX та EDEN.
Де таїться найбільша геополітична небезпека для нашої держави? Проглядаючи список країн-учасниць, можна чудово зрозуміти, що у EDEN на еУкраїну можуть зазіхати Польща та Румунія. Хоча, маючи фактично відкриту війну з Україною через напад на Сербію, Румунія, яка могла атакувати Поділля за три хвилини, цього не зробила. Навіть за можливих умов інтервенції, EDEN поводиться досить мирно.
Натомість, у PHOENIX ми маємо Угорщину та Росію, які неодноразово висловлювались стосовно можливості агресії в бік України: це – угорці, це – наш північний сусід, це – також він.

Чи є можливість звести нанівець геополітичну загрозу? Так, адже, вступ еУкраїни в EDEN унеможливлює напад на нашу державу як країн-учасниць цього блоку (Польща, Румунія), так і країн-учасниць PHOENIX: Угорщина буде заблокована в Закарпатті, затисненою між Польщею та Румунією, а Росія блокується Фінляндією, Норвегією чи Китаєм.
Чому не навпаки? Бо PHOENIX не дасть 100% гарантію ненападу, що ми спостерігали від EDEN, навіть не будучи у цьому блоці. Наведу лиш одну промовисту цитату стосовно PHOENIX: «нас это ни от чего не спасает, мы и так не стесняясь открываем атаки на страны с их МПП в виде тех же польш и румыний». Це vitalijstr2 у газеті Russian Front.

Впевнений зрозуміє – вибору майже немає. Наш вибір має бути EDEN.
Розумний зможе перевірити мої слова та замислиться.
Інші – підуть в ENTENTE. Та для мене головне, щоб вони, дійшовши до PHOENIX змогли повернутись в еУкраїну без імперського гнету…


Anderwall, URP, Dnipro