Демократія чи її примара. До чого йде еУкраїна.

Day 889, 13:17 Published in Ukraine Ukraine by UA Anderwall Corporation

За результатами виборів, нагадаю, формат Конгресу став фактично пропрезидентським. Владні сили набрали 73,1% голосів та отримали 30 мандатів. ОУН та УРП отримали 10 голосів з підтримкою виборців у 26,8%.
У мене, як людини, що знає практично кожного свого виборця у обличчя, бо чого гріха таїти, розіслав штук 280 ПМок, виникає питання: звідки при 208 членах, партія буддистів змогла набрати 333 голоси?
Найцікавішою, звичайно, виявилась ситуація із Українською пивною партією, яка так «динамічно» увійшовши в ТОП-5 з 166 членами … отримала аж 15 голосів. Тобто, 10%. У мене банальне питання, а де ж інші?

Чесно, закрадається враження, що входження УПП до ТОП-5 було аж ніяк не випадковим і, даруйте, не чесним. Але ж це плювок в обличчя тих живих еУкраїнців, які обрали УПП за свою партію.

Але найбільше вразили, звичайно, не стільки результати виборів (вони були прогнозовані з ранку неділі), скільки ситуація у Конгресі.

По-перше, МПП з Росією. Щоб усі розуміли, Конгрес попередньо має обговорювати такі питання на форумі, а тільки потім виносити на голосування. Це неодноразово підкреслював наш Президент Alexey Mac.

Що ж сталося із Росією? А дуже просто. Попередній склад Конгресу, (http://erepublik.in.ua/viewtopic.php?f=38&t=2196) в тому числі члени пропрезидентських партій, у підписанні цього МПП відмовили.
Конгрес переобрали. По Регламенту вже новий склад мав сказати свою думку. Але, о диво, цей альянс БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ виноситься Президентом на голосування і підтримується 27 голосами. І тепер увага, ЦЕЙ АЛЬЯНС ПІДТРИМАНО ЗМІШАНИМИ ГОЛОСАМИ, тобто у неділю проголосували хто був «за» зі старого складу, а в понеділок – хто був «за» з нового. Яку легітимність має такий альянс?

Я припускаю, що деякі конгресмени голосували двічі. Скажіть мені, якщо ряд конгресменів від провладних і опозиційних партій виступали «проти», це не є плювком у їх обличчя і обличчя їх виборців?

Alexey Mac (http://erepublik.in.ua/viewtopic.php?f=38&t=2236&start=20) Я відповідаю за безпеку в країні, як президент. З ранку 26 квітня я побачив, що у нас відкрилася війна із Румуніє внаслідок її нападу на Сербію. Як ви розумієте, шансів на перемогу у Румунії було занадто мало. Цей крок логічно був сприйнятий, як потенційна загроза нападу на Україну із метою - Поділля. Тому терміново, у перші ж хвилини нового дня зі мною зв'язався президент Росії і ми обговорили можливість МПП. Це МПП було виставлено згідно з ігровою механікою, та, зауважте, було підтримано 27 конгресменами! У час, коли весь світ чекає можливого сценарію із атакаю на Поділля, коли у нас відкрилась війна із сусідом та одним з лідерів великого альянсу я прийняв екстренне рішення погодитись на термінове голосування у грі. Цей крок вже має наслідки. Тепер маємо час для обговорення наступних МПП.

Відповідно до Регламенту Президент може внести на обговорення Конгресу пропозицію за прискореною процедурою (12 годин), але аж ніяк не самовільно вирішувати.

Тож, колеги із провладних партій та опозиції, нас з Вами просто використали. Чесно, трохи тягне гумовим виробом. А Вам, шановні виборці, не бридко?

Багато чого цікавого почули ми і під час виборів спікера Конгресу.

Stepan Aksenov (http://erepublik.in.ua/viewtopic.php?f=38&t=2236&start=20) «Зачем нужна оппозиция, которая вместо конструктивных предложений ворует ключи от гос. орг и требует без голосования отдать ей должность спикера? ИМХО: спикер должен быть выбран большинством, а не назначен кем-то, кто называет себя оппозицией».

Тобто, з опозицією, а це більше чверті виборців, взагалі ніхто рахуватися не хоче! Ані посади спікера, ані комітетів Конгресу, ані жодних контрольних функцій. В принципі, за таких умов опозиції взагалі немає чого робити у Конгресі.
Поясню. 30 осіб або 75% складають більшість. Їх голосів вистачить для всього, навіть імпічменту нового Президента. Вони не хочуть рахуватись із меншістю, яку підтримала чверть країни. Тобто, жоден голос опозиції не буде почутий. За вказівкою вони протягнуть будь-яке рішення. Фактично, все вирішується «кнопкодавством» і жодні аргументи проти них не діють.

Ну, наприклад, заборона доступу по форуму та скайп-чату Конгресу для ookyrrei. По законам, до форуму і скайп-чату мають доступ усі обрані конгресмени. Але для ookyrrei вирішили зробити виключення. І по барабану, що це незаконно взагалі, бо для такого дисциплінарного заходу потрібно пройти процедуру тривалістю днів 15.

Якщо чесно, то ми привнесли з РЛ найгірші прояви політики. Думаю, що ніхто із моїх колег не може звинуватити мене у деструктивності. Але ж конструктив не працює. Що Ви лишаєте опозиції та чверті населення еУкраїни? Тероризм?

Любі колеги із більшості. Якщо Ви говорите про демократію, то потрібно прибрати всі ці «хамські» штучки та почати демократично працювати. За опозицією, ще раз нагадаю, чверть країни. Країни нашої з Вами! А якщо ні, то скиньте маски та скажіть, що демократії в еУкраїні зараз немає. Тоді все буде чітко та ясно.

Як би нас не заганяли у глухий кут, впевнений – правда на нашому боці. Справою опозиції завжди було, є і буде моніторинг дій влади та їх викриття. Це контроль за діями влади і апеляція до населення. Конституція еУкраїни надає нам такі права.

Єднаймося! Наша сила – у єдності!

Anderwall, URP, Dnipro