Ambient pornit/oprit

Faleminderit Shqipetar

34 Ziua 2,116, 17:05 Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


Te nderuar te dashur bashkeqytetar te eShqiperise dua te iu falenderoje per mundsine qe ma keni dhene ne udheheqjen per nje muaj dhe per nje periudhe me shume emocione dhe … citește în continuare »

Pse u propozua dhe pse u anulua sulmi i djeshem

20 Ziua 2,113, 08:02 Albania Analiză militară Analiză militarăKete artikull e shkruaj qe te informoheni drejt per gjerat qe ndodhen diten e djeshme.
Siq keni pare dje une propozova ligjin per NE ndaj Serbise dhe ky vendim u morre … citește în continuare »

Njoftim per ngjarjet e fundit

28 Ziua 2,111, 04:54 Albania Analiză militară Analiză militară


Pershendetje te nderuarit e mi sot shkruaj per disa aktivitete qe jane zhvilluar ne kongres ne shqiperi dhe me gjere. Se pari dua te iu pergezoj per humbjet e armikut tone me … citește în continuare »

Luftrat e Shqiprise

34 Ziua 2,109, 14:46 Albania Analiză militară Analiză militară


Te dashur bashkeluftetar dhe bashkeqytetar dua te iu falenderoj te gjitheve per kontributin e dhene gjate kesaj kampanjes te gjate kunder malazezeve, afer dy jave ne lufte. … citește în continuare »

Ngjarjet e Fundit ne eShqiperi

62 Ziua 2,107, 09:13 Albania Socializare și divertisment Socializare și divertismentPershendetje bashkeqytetar te nderuar. Po shkruaj pas disa ngjarjeve shqetesuese ditet e fundit qe kan ndodh. Me vjen shume keq qe disa lojtar emra qe gjithmone kane gezuar … citește în continuare »