Ambient pornit/oprit

Maqedone o bythegrisur....

3 Ziua 2,722, 00:15 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Kori i portokalise kendon :

https://www.youtube.com/watch?v=okmGzwc5V5o

citește în continuare »

Thone keshtu do jete stadiumi "Loro Borici"

0 Ziua 2,721, 09:20 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Mire do qe qe pjesa prapa portes te ishte e plote,por gjithsesi me mire se fare eshte dhe keshtu:
https://www.facebook.com/edirama.al/videos/vb.138734771522/10152920422146523/?type=2&theater

citește în continuare »

Elhaida Dani - I'm alive (Albania) 2015 Eurovision Song (TOP3)

2 Ziua 2,685, 01:58 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Djema votojeni dhe shperndajeni sa me shume kete vidio se perfaqsuesja jone ndodhet TOP3

https://www.youtube.com/watch?v=lZJdWUmxxZw

citește în continuare »

Skenderbeu (4.5 minuta pjese te ndryshme nga filmi)

11 Ziua 2,665, 12:30 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

https://www.youtube.com/results?search_query=skenderbeu+pjese+nga+filmicitește în continuare »

Free Kosovo. Kosovo is Albania

27 Ziua 2,474, 03:01 Publicat în Turkey Turkey Ordine de luptă Ordine de luptă

Kjo eshte ora e liris,kjo eshte ora e Kosoves, o burra per mbi ta o djemacitește în continuare »