Ambient pornit/oprit

[МУ] – ПРЦ – Со тебе до врвот !!!

49 Ziua 2,625, 11:43 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Поздрав Македонци/ки
Помина комитското време каде имавме по еден комита и еден кодош од сеа е нова ера, ера на ПРЦ-ачите. Има ли барем еден од нас кој во овие 4/5 години уназад не … citește în continuare »

[ Собир ] Велес на 12ти на “ Велешка пастрмајлија ”

69 Ziua 2,516, 08:11 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertismentПоздрав еМакедонијо

Можеби малце каснам но е оправдано поради работни обврски овие денови многу малце бев од ПЦ а повеќе од моб па затоа немав време да ја пишам статијава. Како што знаете ил … citește în continuare »

Plato !!! What did you do to this game ??

97 Ziua 2,493, 14:58 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Plato !!! What did you do to this game ?

[img]http://2.bp.blogspot.com/-bKrQhb0T5M8/TxcfeItsllI/AAAAAAAAB_Y/[/img] … citește în continuare »

- D E M O N S - Сите сме Македонци -

49 Ziua 2,226, 11:28 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Analiză militară Analiză militarăПоздрав Македонци/ки
Поздрав "Демони"

Ќе пробам да бидам краток макар што се сакам да опфатам во статијава. :)

1. Demons - Македонски бренд

[img]http://img89.[/img] … citește în continuare »

2nd b-day Military Unit Demons | Роденденска забава –09.03.2013 Скопје

61 Ziua 1,928, 23:38 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Analiză militară Analiză militarăДраги Македонци/киНајпрво да им го честитам 2риот Роденден на моите демоните и сите еМакедонци да ве поканиме на нашcitește în continuare »