Ambient pornit/oprit

Cameria,Lufta,Bilanci!

43 Ziua 2,324, 16:28 Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje trima e trimereshat e Shqiperise!

Lufta e Camerise. Lufte e jashtzakonshme mund te themi padyshim.
Si nje shqiptar nga Kosova per mua gjithmone ka qene kenaqesi dhe ndjenje e veqante te luftoja ne betejen e Kosoves ndaj armikut

citește în continuare »

[ENIGMA]-Njoftim!

68 Ziua 2,297, 14:15 Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Pershendetje trima edhe trimereshat e Shqiperise!

Njesia ushtarake ENIGMA si nje prej njesive me me ndikim dhe kontributdhenes ne Shqiperi ka vendosur te sjell disa ndryshime ne brendesi te struktures se saj.
Qellimi gjithmone eshte dhe

citește în continuare »

[Qeveria Shqiptare] Air Strike

21 Ziua 2,099, 16:21 Albania Analiză militară Analiză militarăPershendetje te nderuar qytetare te Shqiperise.


Sic e dini aktualisht Shqiperia gjendet ne lufte me Malin e Zi per nje jave me radhe , si rrjedhoje edhe mburoja … citește în continuare »

Qeveria e Shqiperise - NJOFTIM ME RENDESI II

29 Ziua 1,939, 08:58 Albania Ordine de luptă Ordine de luptă


Përshëndetje të nderuar bashkëlojtarë !

Këto dy ditët e fundit kemi pasur dy beteja të mëdha kundër një armiku shumë të fuqishëm siq është servia.

Sot jemi duke e luftuar betejën e … citește în continuare »

Qeveria e Shqiperise - NJOFTIM ME RENDESI!!!!

57 Ziua 1,937, 15:58 Albania Ordine de luptă Ordine de luptă

Pershendetje Shqiptare.Nje lajmrim i shkurte.

Po e shkruaj kete artikull per te ju informuar qe menjehere pasi te perfundoj rezistenca ne Tirane , do te vazhdojme menjehere me

citește în continuare »