Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

4,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler - EPIC WEEK

28 cu 52 minute în urmă Publicat în Turkey Turkey Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikEvvvvet sevgili vatandaşlar bir yeni günde yine sizlerle birlikteyiz. eRepublik dünyası "epic battle" haftasına artık hazır ve geri sayım başladı. Salı sabah 10 citește în continuare »

[EA Gazetesi] Epic Warfare Tournament

65 cu 4 zile în urmă Publicat în Turkey Turkey Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikMerhaba arkadaşlar;

Bilindiği üzere sağlam bir turnuva gelecekti ve bugün itibari ile resmi olarak detaylar verildi. Herkesin aklında birçok soru var, acaba vurmaya değer mi?

Yaptıgımız ilk
citește în continuare »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

64 Ziua 2,519, 06:47 Publicat în Turkey Turkey Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăİyi günler sevgili vatandaşlar, eTürkiye Çin seferini sürdürüyor. Çin başkanı bu durum karşısında hazırlıklı olduklarını ve planlarının oldugunu belirtsede şimdilik sağlam
citește în continuare »

[EA Gazetesi] Incompetent War Page

49 Ziua 2,516, 22:26 Publicat în Turkey Turkey Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikIn the morning hours of 07: 58 in the battle pagehave peace in the world . everyone is happy , calm and friendly. only barbarian Turks , fighting :P
citește în continuare »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler !!!

59 Ziua 2,514, 08:45 Publicat în Turkey Turkey Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikMerhaba sevgili vatandaşlar yeni bir EA Makalesiyle karşınızdayız. Artık İçişleri bakanı olmadıgıma göre özel teşebbüs olan makalede çok daha rahat bir şekilde yazılarımızı kaleme alabiliriz B)

citește în continuare »