Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Ekonomi

38 cu 4 zile în urmă Turcia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


Merhaba sevgili dostlar öncelikle Ramazan Bayramınızı kutlar sağlık,mutluluk ve huzur dolu günler dilerim. Bugünkü makalemiz ekonomi ağırlıklı bir makale olacak. İyi citește în continuare »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 Ziua 2,431, 05:44 Turcia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şcitește în continuare »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 Ziua 2,426, 06:10 Turcia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşcitește în continuare »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 Ziua 2,421, 06:55 Turcia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, citește în continuare »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 Ziua 2,420, 13:51 Turcia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.citește în continuare »