Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

4,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] İşte YUNUS ÇAKIR Gerçeği !

52 cu 4 ore în urmă Publicat în Turkey Turkey Socializare și divertisment Socializare și divertismenteTürkiye'nin gelmiş geçmiş en kirli çıkısı, en kimliği belirsizi, en bilinmezi... Tarihler 27 Mart 2015'i gösterirken yine bir Yunus Çakır vakası ile karşı karşıyayız. Peki kimdir Yunusçakır ?

citește în continuare »

[EA Gazetesi] Darbe !

12 cu 6 zile în urmă Publicat în Turkey Turkey Socializare și divertisment Socializare și divertisment★★★ EA Gazetesi ★★★

erepublik.com/en/article/2507999/1/20

★★★ CHAIN SHOUTS ★★★
citește în continuare »

[EA Gazetesi] eRepmatik Script

20 Ziua 2,671, 04:38 Publicat în Turkey Turkey Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikMerhaba sevgili vatandaşlar, malesef oyunda ciddi bir durgunluk var ve bu sebeple makale sektörüde çökmüş durumda. Ancak yetişmiş yazarlarımız ve kaliteli makale citește în continuare »

[EA Gazetesi] Erep Bitmiş mi?

47 Ziua 2,658, 04:41 Publicat în Turkey Turkey Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăErepublik Neden Bitiyor?

Hepmizin zaman zaman attıgı bir shouttur "erep bitmiş". Peki ne oldu? Erepublik günden güne durgunlaşırken, yeni bir atılım olmazken,
citește în continuare »

[EA Gazetesi] eRepmatik Script !

28 Ziua 2,603, 10:25 Publicat în Turkey Turkey Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikMakale 2.kez açılmıştır, tüm yenilikler ve detaylar eklendi.

eRepmatik scripti 3 farklı scriptten meydana gelmektedir. 3 scriptide yüklemeniz gerekmektedir. Oldukça citește în continuare »