Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

1. Sub my newspaper
2. PM me with the number and your newspaper link.
3. I'll sub you back.
4. Thanks.

Shqiperia, c'esht...?

6 Ziua 2,426, 13:54 Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


Njeriu për njeriun është ujk, shqiptari për shqiptarin akoma dhe më ujk!
| Faik Konica |

... sepse varferia na ka pushtuar shpirtrat, e jo xhepat. Jemi indiferent ndaj citește în continuare »

E meta me e keqe e lojes tone... Problem ? How To Fix It :)

9 Ziua 2,396, 10:05 Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


E meta me e keqe e lojes tone, eshte mungesa e gjykimit dhe tepria ne paragjykim. Njerezit zgjedhin te paragjykojne per gjera qe nuk i shohin, fillojne te spekulojne, te hedhin hipoteza mbi jetet e njeri-citește în continuare »

"Ndalohen propagandat politike... o.O -_-".

14 Ziua 2,395, 10:38 Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Disa luajne me multi, disa te tjere ja marrin ne goje te tjerve per poste politike, dikush pak me i cmendur se keto te tjeret kerkon te bashkoje trojet shqiptare, ndersa ndonjeri shan tjetrin nga ca ti vije ndermend.
Keto e plot te tjera jane
citește în continuare »

RUBRIKA - "Paragjykime qe vijne nga 'llumi' dhe 'bloza' e ketij sistemi"

2 Ziua 2,391, 02:47 Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment


- Kritikojne nepermjet facebook-ut femrat qe bejne check in-e te shumta duke dale me shoqerine dhe qe flasin me meshkuj te ndryshem,citește în continuare »

Ah moj Shqipni e mjera Shqipni...

7 Ziua 2,390, 11:45 Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment


Sot provova te ulesha ne nje lokal te mbipopulluar te Tiranes,por c'te shikoj...
Adoleshente qe kane obsesion celularet,cifte qe s'flasin
citește în continuare »