Ambient pornit/oprit

Promo + NEW TOURNAMENT

2 Ziua 2,247, 11:02 Publicat în Poland Poland Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikJuż jutro czeka nas nowe promo na gold (50%) i batony (30%), nie jest to nic szczególnego aczkolwiek promocja nie jest przypadkowa, gdyż przed nami kolejny citește în continuare »

Kto raz zasmakował hazardu...

4 Ziua 2,246, 11:45 Publicat în Poland Poland Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikPlato zasmakował już w hazardzie i widocznie bardzo mu się spodobał. Przed nami powrót Power Spin, przez wielu znienawidzony, przez większość uważany za oszukańczy. [ … citește în continuare »

Bye Bye Snowman

10 Ziua 2,239, 14:21 Publicat în Poland Poland Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikCo prawda smakiem cukierków możemy się delektować do dnia 2246, aczkolwiek ich zdobywanie kończy się wraz z dniem dzisiejszym. citește în continuare »

Mail Reward

1 Ziua 2,225, 08:52 Publicat în Poland Poland Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublikKto jeszcze nie zaglądał na swojego maila niech odbierze nagrody świąteczne:
-x1 - bilet q1; bazooka; bazooka boster; baton; rakieta; mała bomba.

[IMG]http://i.[/img] … citește în continuare »

Konkurs BabyBoom - Zasady i nagrody [pl]

22 Ziua 2,202, 10:21 Publicat în Poland Poland Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublik
erepublik szykuje się na masowy BabyBoom, dlatego przygotował konkurs, w którym to Wy macie robić za mrówki reklamowe. Poniżej opis konkursu w wersji pl. W obu wersjach artykułcitește în continuare »