Angajez comandant secund, salariu atractiv

Day 3,168, 02:11 Published in Romania Romania by gradinaru

Pentru limba română apasă tasta 1. Pentru maghiară apasă Log Out.
Angajez comandant secund pentru unitatea mea militară:

Cerințe:
-seriozitate,
-timp liber,
-bun organizator,
-integritate,
-fidelitate,
-implicare.
*Nu contează str, level, divizie sau vechimea în joc!
**Obligatoriu jucător eRepublik.

Responsabilități:
-recrutarea de membrii noi,
-gestionarea discuțiilor pe chat,
-redactare articole de promovare a unității militare,
-organizarea echipărilor.

Ofer:
-salariu atractiv fix lunar + bonusuri,
-echipare,
-bonus de angajare,
-primă de sărbători,
-seriozitate.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție printr-un mesaj privat.

În cazul în care sunt mai mulți doritori și aceștia sunt calificați pentru a obține postul scos la concurs, se vor oferi și un număr de maxim 6 posturi de căpitan de regiment pentru compensare.

Articolul nu este un pamflet.