Історія еУкраїни

Day 2,728, 11:13 Published in Ukraine Ukraine by VetalShut

еУкраїна більшу частину своєї історії перебуває під окупацією іноземних держав. До травня 2011 історія еУкраїни піддається вивченню лише за спогадами очевидців, з 13 травня 2011 є ж певна хронологія подій.
До 2011
еУкраїна заснована як країна Нового Світу від початку існування еРеспубліки. До березня 2008 року еУкраїна залишилася малонаселеною і майже не освоєною. Суттєвий приріст населення і формування української громади відбувається протягом квітня-травня 2008 року.
Румунська окупація
В середині травня 2008 еУкраїна отримує пропозицію укласти союз з еРумунією, президентом якої на той час був somethingclever. Союз не був укладений, а наступний президент еРумунії, Alex Craciun 14 травня оголосив війну еУкраїні, яка протягом трьох днів призвела до повної окупації еУкраїни. Ця війна стала однією з найшвидших в історії еРеспубліки.
Протягом року панування, еРумунія досягла значного рівня економічного виробництва в українських регіонах. Привабливий родючий грунт на Волині та родовища корисних копалин на Поділлі призвів до іміграції румунських працівників у ці регіони. На території еУкраїни засновуються підприємства з виробництва їжі та зброї. До березня 2009 року населення Поділля збільшилося до майже 2000, аналогічні тенденції спостерігаються на Волині.
Перша угорська окупація
Зміна зовнішньополітичної ситуації призвела і до зміни політичної ситуації в еУкраїні. Реогранізація світових країн в союзи PEACE GC та ATLANTIS у серпні поставила еРумунію в опозицію до багатьох європейських сусідів, найбільш значним її супротивником стає еУгорщина. У нових умовах, в якому еРумунія і еПольща протистоїть еУгорщині, еТуреччині і еІндонезії, еУкраїна стає ареною воєнних дій. Першим від румунського впливу звільняється Закарпаття. еУгорщина швидко захоплює контроль над еУкраїною і угорець Imre Norbert стає українським президентом.
Після 2011
Турецька окупація
У 2011 році еУкраїна розв'язала війну з еТуреччиною, наслідком якої стала окупація 8 з 13 українських регіонів цією країною. По 2 українські регіони відійшли еБілорусі та еПольщі. Незалежність зберігав лише один регіон - Закарпаття.
Сербська окупація
Протягом 17-20 червня 2011 року еУкраїні вдається відвоювати оокуповані еТуреччиною регіони, однак на їх місце приходить інший окупант - еСербія. З кінця червня до кінця липня 2011 усі українські регіони окрім Закарпаття перебувають під владою еСербії. Протягом серпня-вересня 2011 еУкраїна веде визвольну війну одразу проти двох претендентів на її землі - еСербії та еУгорщини.
Болгарська окупація
В кінці вересня еУкраїні на більшу частину території еУкраїни (окрім західних областей) повертаються турки, а Галичина і Волинь опиняються під владою еБолгарії. Війна за панування еУкраїною між еТуреччиною і еБолгарією триває протягом жовтня і призводить до витіснення турків. Північні області еУкраїні вдається відвоювати, натомість південні залишаються під владою еБолгарії. Протягом грудня 2011 на центральні області еУкраїни претендували румуни, однак їх вторгнення було недовгим.
Відлига
У березні 2012 еУкраїні вдається повністю відтіснити Болгар на Схід, поширити свої володіння на територію сучасної еСловаччини. У квітні на українські землі претендує новий окупант - еПольща, бої з еПольщею тривають зі змінним успіхом протягом квітня, але в травні еУкраїні вдається вибороти свої землі у супротивника. В кінці червня в еУкраїну вторгаються орди угорських вояк, однак до середини місяця українцям вдається відвоювати свої землі.
Друга угорська окупація
Починаючи з початку серпня еУкраїна втрачає незалежність. Протягом серпня тривають бої з росіянами, які окуповують північні землі, та болгарами, які повертаються на південний схід. З 15 серпня в еУкраїну знову вторгаються угорці, яким до кінця місяця вдається підкорити всю територію еУкраїни. У вересні еУкраїна відвоювала у еРосії свої північні землі, які відразу ж відібрала еУгорщина. Так з середини вересня 2012 до кінця травня 2013 всі українські землі (з короткими перервами) перебували під контролем угорців. Протягом цього періоду українці підіймали повстання, частина з яких хоч і була успішною, однак повернення на карту було нетривалим. У жовтні 2012 та січні- лютому 2013 еУкраїна мала війни з еМолдовою (за згоди еУгорщини). У грудні 2012 українськими землями скористалася еПольща для проходу до еТуреччини. Тоді ж, за т. зв. "Залізною угодою" між еРумунією та еУгорщиною українську Буковину протягом місяця орендувала еРумунія, що ускладнило українсько-румунські відносини.
Україна в VI світовій війні
У травні 2013 року альянс EDEN, у якому перебувала еУкраїна, розпався остаточно, а криза між CoT i TWO поглибилась до відкритого протистояння. еСербія (TWO) напала на еСША (CoT), а еУгорщина (TWO) - на еРосію (CoT). Зайнятість еУгорщини на російському фронті дозволила українцям відвоювати свої землі. Протягом кінця травня - початку червня було повернуто Донбас, Дніпро, Запоріжжя, Сіверщину, Полісся та Слободу. Це викликало побоювання угорців втратити не лише всі українські колонії, а й програти війну з еРосією. З боку еУгорщини було запропоновано пакт про ненапад, згідно з яким сторони домовлялися про взаємний ненапад та визнавали нові кордони між державами. За еУгорщиною залишалися ті регіони, які давали їй відсутні ресурси (зерно, риба, селітра) та коридори до них. Планувалося, що у разі здобуття і сталого (протягом 2 місяців) еУгорщиною регіонів з такими ресурсами в інших країнах, то еУкраїна могла отримати свої землі назад (за умови дотримання цілісності угорської території). Цією угодою еУкраїна підтвердила свій про-TWO курс і підписала ряд нових союзних угод. Однак у суспільстві з цього приводу виник розкол. Це дозволило їй взяти участь у військових діях. Єдиним об'єктом агресії могла стати еРосія, три регіони якої залишилися неокупованими еУгорщиною чи еЛитвою. Протягом 7 - 14 червня еУкраїна за підтримки союзників здобула Центральне Чорнозем'я, Москву і Ленінградську область, цим самим прибравши еРосію з карти. Однак російські повстання еУкраїна придушувати не могла. Червень - липень позначилися постійними українсько-російськими війнами, що проходили з перемінним успіхом. У липні також відбулася фінсько-українська війна, що завершилася повною перемогою еУкраїни. Фіни залишилися без конгресу, але українська окупація для них була нетривалою. У серпні - вересні 2013 угоди з еУгорщиною неодноразово порушувалися, у результаті чого еУгорщина знову окупувала всю територію еУкраїни.
З весни 2014 року
Зі створенням альянсу Sirius еУкраїна заявила про свою підтримку цього альянсу. У результаті болгарсько-угорської війни еУкраїна звільнилась від угорської окупації. Були укладені угоди про оренду регіонів еРумунією та еБолгарією, що дозволило мати подвійний щит від еУгорщини. У травні відбулася також нетривала українсько-російська війна, що дозволила провесни обмін бонусними регіонами (до середини червня).

Няшка номеру: