Докладний розгляд ситуації в Південній Америці

Day 2,630, 08:37 Published in Ukraine Hungary by NNazariy

Це переклад статті посла еІталії в еБразилії та еАргентині (Giogallo) про справи Південної Америки в еСвіті. Знаю, зараз іноземна політика нас мало цікавить, оскільки проблем у нас вдосталь, і все ж таки, додаткові знання про події в грі не завадять, я і сам мало що знав до того як прочитав звіт посла еІталії.


Тож розпочнемо:

В Південній Америці, розказував мені один друг, що проживає там, є дві з половиною фракції.
Перша фракція (Pan-South-Americans) прагне єднання південно-американців. На їхню думку, якщо держави битимуться разом, підтримуючи одна одну, то матимуть вдосталь дамагу, для того щоб розширити свої границі на інших континентах, зокрема і в Європі.

[N.B. Слово "pan" походить з грецької, і означає "все". Тобто "всі - південно-американці".]

Інша фракція стверджує, що панувати потрібно, перш за все, на власному континенті. На їхню думку, найкращі вороги - це ті самі південно-американські країни. Отже, так як і в реальному житті між країнами є деяка ворожнеча, то задоволення від боїв буде вдвічі більшим. Тому вони пропонують помірятись силою і визначити найсильнішу державу на континенті.

А також є фракція "запальних", які прагнуть тільки війн та епічних битв. Їх не цікавлять наслідки бою і те, що прийдеться відновлювати економічні та воєнні ресурси. Єдине що вони цінують у цій грі, так це війну, тільки війну, і ніяк не часи миру або всілякі домовленості задля його досягнення.

Ще декілька місяців тому переважала перша фракція. Був чинний Pacto-Sudamericano, до якого належали майже всі країни ( і Бразилія також, що спочатку була проти, але згодом, все ж таки підписала пакт, і об'єдналася з Аргентиною). Дві основні сили, Чилі та Аргентина, використовували таку можливість для того щоб розширятись у Європі та Океанії.


Публікація Pacto-Sudamericano

Найбільш сприятливим цей пакт був для чилійців, які майстерно керували Авророю, вони важко ввійшли в Європу і, між іншим, повернули нам [еІталії] довгоочікуваний контроль над історичними територіями. Це провокувало не аби яку напруженість у відносинах з аргентинцями: адже ми знаємо що заздрість - це одна з моторів історії!

Панування першої фракції було перерване коли зросла напруженість між Сиріусом та Авророю, і всередині обох альянсів. В цей час, Чилі, мабуть передбачаючи що могло статись, зібрали весла, і відправились поповнювати ресурси та кошти для нових війн.

Не пройшло багато часу як Астерія (до якої входить Аргентина), почала атакувати Венесуелу завдяки Португалії. Отже, Pacto-Sudamericano, що також передбачав спільну оборону від загарбників з інших континентів, виявився пустими словами [як і Мінські домовленості, до слова], і був розірваним.
Одразу після цього розпочалася пряма конфронтація між Аргентиною і Чилі, а також захоплення хорватами Бразилії. Вистачило декілька тижнів війни щоб все вирішити:
• Аргентина втратила території і в Південній Америці, а також поза-океанські землі;
• Хорватія захопила Бразилію;
• континент майже цілком під контролем у Чилі, Хорватії і Перу, не беручи до уваги малу кількість територій контрольованих Колумбією і один-два регіони якими володіють кожна з таких держав як Венесуела, Парагвай, Уругвай і Болівія.


Стан Південної Америки декілька днів тому

Завдяки Resource Wars, що не може не приносити додаткову перевагу Чилі над Аргентиною, можемо зрозуміти наскільки стабільною є ситуація і які наслідки можуть вирішитись в Астерії, вбачаючи також і той факт, що Аргентина головний опонент і найбільше апелює на рахунок приєднання Польщі до Астерії.
Для шаутів:
http://www.erepublik.com/uk/article/-1344-2493233/1/20
Перекладена стаття:
[ESTERI] La situazione in Sud America