Fundo lig/desl

Faleminderit Shqipetar

34 Dia 2,116, 17:05 Albânia Análise e debates políticos Análise e debates políticos


Te nderuar te dashur bashkeqytetar te eShqiperise dua te iu falenderoje per mundsine qe ma keni dhene ne udheheqjen per nje muaj dhe per nje periudhe me shume emocione dhe … ler mais »

Pse u propozua dhe pse u anulua sulmi i djeshem

20 Dia 2,113, 08:02 Albânia Análises de guerra Análises de guerraKete artikull e shkruaj qe te informoheni drejt per gjerat qe ndodhen diten e djeshme.
Siq keni pare dje une propozova ligjin per NE ndaj Serbise dhe ky vendim u morre … ler mais »

Njoftim per ngjarjet e fundit

28 Dia 2,111, 04:54 Albânia Análises de guerra Análises de guerra


Pershendetje te nderuarit e mi sot shkruaj per disa aktivitete qe jane zhvilluar ne kongres ne shqiperi dhe me gjere. Se pari dua te iu pergezoj per humbjet e armikut tone me … ler mais »

Luftrat e Shqiprise

34 Dia 2,109, 14:46 Albânia Análises de guerra Análises de guerra


Te dashur bashkeluftetar dhe bashkeqytetar dua te iu falenderoj te gjitheve per kontributin e dhene gjate kesaj kampanjes te gjate kunder malazezeve, afer dy jave ne lufte. … ler mais »

Ngjarjet e Fundit ne eShqiperi

62 Dia 2,107, 09:13 Albânia Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociaisPershendetje bashkeqytetar te nderuar. Po shkruaj pas disa ngjarjeve shqetesuese ditet e fundit qe kan ndodh. Me vjen shume keq qe disa lojtar emra qe gjithmone kane gezuar … ler mais »