Fundo lig/desl

Голосуй за National Liberation Party!

21 Dia 2,681, 01:44 Publicado em Ukraine Ukraine Análise e debates políticos Análise e debates políticosСлава Україні!

Наближаються вибори в конгрес! В eRepublik, як і в РЛ, всі, навіть немало відомі прибічники ДНР-ЛНР, можуть приймати участь в виборах. Тут можна провести п … ler mais »

[НВПУ] До роботи!

16 Dia 2,673, 09:20 Publicado em Ukraine Ukraine Análise e debates políticos Análise e debates políticosСлава Україні!

Хотів би подякувати всім, хто віддав свій голос саме за мою кандидатуру. Незважаючи на доволі напружені вибори, ми це змогли! Проти нас виступали члени ста … ler mais »

Igoreckkkk - час діяти!

18 Dia 2,671, 23:54 Publicado em Ukraine Ukraine Análise e debates políticos Análise e debates políticosПривіт, дорогі партійці!

Висуватись на ПП цього разу змусили мене саме ви! Побачивши результати попередніх виборів, де за мене віддали свої голоси 35% проголосувавших, я … ler mais »

[Igoreckkkk] Технічний диктатор

32 Dia 2,667, 01:24 Publicado em Ukraine Ukraine Análise e debates políticos Análise e debates políticosСпочатку прошу ознайомитися з зверненням Яші Стомпера

Слава Україні!

Багато розмов та супере … ler mais »

We'll be back!

49 Dia 2,658, 13:57 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociais

Слава Україні!

Хотів би подякувати за цікаві вихідні всім, хто прийняв участь в цій битві. І всеодно, з якої сторони ви воювали, це було епічно :)

Сьогодні ви були сильнішими, витривалішими та організованішими, ми признаємо поразку, но обіця

ler mais »