Fundo lig/desl

[Партія Добра] Розвивайся швидше разом з нами!

9 3 dias atrás Publicado em Ukraine Ukraine Análise e debates políticos Análise e debates políticosСпочатку хотів би подякувати всім, хто віддав за нас свій голос на виборах в конгрес. Перші передвиборчі обіцянки вже [url=http://www.erepublik.com/en/main/law/Ukraine/ler mais »

Презентація Партії Добра

17 7 dias atrás Publicado em Ukraine Ukraine Análise e debates políticos Análise e debates políticosВітаю, Добродії!

Багато хто питав мене, що планує наша партія робити в майбутньому, які плани на конгрес, чи може це місячний проект для фану, запитань багато. Тому пиш … ler mais »

[Партія Добра] Як грати у блек-джек?

11 Dia 2,826, 06:05 Publicado em Ukraine Ukraine Análise e debates políticos Análise e debates políticos

*шапка і інші атрибути будуть згодом*

Вітаю, Добродії та вороги!

Здавалося б, звичайні вибори президента партії, коли то в нас було щось цікаве 15-го числа, але ж ні. Увага всієї активної частини нашого ком'юніті була пр … ler mais »

Титан

55 Dia 2,801, 13:25 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociaisВітаю, визволителі!

Сьогодні мені випала честь покінчити з черговою вигадкою нерозумного людства. Тепер я вище будь-яких Богів, Я - Титан.


останніler mais »

Сповідь грішника. Роздача добра [5 q7]

71 Dia 2,786, 01:32 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociaisВітаю вас, шановне панство!

Я все закликаю і закликатиму бути людей добрими, і навіть якщо робити щось погане, то з посмішкою на обличчі. Сподіваюсь, в Дахау не було унилих на … ler mais »