Fundo lig/desl

glupi misije ..

10 4 dias atrás Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik

moze komentari za misijava glupa ... fala vi baegji

ler mais »

ВОЈВОДИ ТЕТОВО - ПОМОШ ЗА АНДРЕЈ !!!

20 Dia 2,030, 03:51 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Negócios financeiros Negócios financeiros

Дојде време кога треба да се помогне, да се тргне настрана ривалството и клубските бои.
Навивачката група ВОЈВОДИ во петок и во сабота навечер пред кафичите Републик, Амнезија и Диверсо ке постави кутии со цел собирање на финансиски средства кој ке

ler mais »

OUR SAVIOR ..

5 Dia 1,858, 04:47 Published in Spain Spain Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociais

this is truth about that why the end of the world didnt came !!!
Chuck Norris just shared a story that he couldnt sing that song Good Morning Noone .. and he decided to save the world once again !!
[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/[/img]

ler mais »

Македонски Амбасадор во еШпанија

20 Dia 1,850, 10:20 Published in Spain Spain Análise e debates políticos Análise e debates políticos


Здраво Пријатели !
Како што видовте во амбасадорската статија јас бев избран за да ја вршам таа функција во Шпанија.


Шпанија економски има 9/ … ler mais »

BRATSKO - SESTRINSKI RUCEK

1 Dia 1,833, 01:55 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociais

SE KANAT SITE PRIJATELI I NEPRIJATELI NA BRATSKO SESTRINSKI RUCEK !!!

ler mais »