Fundo lig/desl

Sobre o meu jornal

Abrir página da Wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 6 dias atrás Turquia Análise e debates políticos Análise e debates políticosTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şler mais »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 Dia 2,426, 06:10 Turquia Análise e debates políticos Análise e debates políticosHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşler mais »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 Dia 2,421, 06:55 Turquia Análise e debates políticos Análise e debates políticosAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, ler mais »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 Dia 2,420, 13:51 Turquia Análise e debates políticos Análise e debates políticosTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.ler mais »

[EA Gazetesi] Türkiye'den Teker Teker Haberler

40 Dia 2,416, 07:02 Turquia Análise e debates políticos Análise e debates políticosTürkiye'de büyük çoşku! Yıllardır hayalini kurdugumuz Tekerlek Bonusu artık Türkiye'nin sınırları içerisinde. Plato'nun oyuna yeni ülke ekleyeceğini söylemesi ile artan ler mais »