Fundo lig/desl

Regista-te

 

Continuar

Continuar Ao criar uma conta, estás a concordar com os Termos de Serviço e a Política de privacidade
Reenviar e-mail   |  Não recebeste o e-mail? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Reenviar e-mail Não recebeste o e-mail? confirmation@erepublik.com

[LTS-ŽK] Pokalbis su Pahira

Dia 1,828, 11:31 por mygatukas


Taigi išaušo ta diena, kai eLietuvos spaudoje pasirodė pirmasis mano straipsnis. Turbūt jo laukti būtų reikėję ilgai ir nuobodžiai (aišku, nieks ir nelaukė), jei ne LTS Žurnalistų klubas. Paskutiniu metu kažkodėl traukia lįsti visur, kur tik priima, turbūt žaidimas pasidarė pernelyg nuobodus. Gal iš šitos avantiūros (turbūt šis žodis geriausiai apibūdina šiuos „laikraštinius“ reikalus) ir bus naudos. Galbūt jos nebus. Yra tikimybė, kad laikraštis mirs, ir vėl tik skaitysiu savo „idealo“ Nėra Roberto kūrybą. O gal kartas nuo karto brūkštelsiu ką nors.. Baigiant šias blevyzgas, reiktų pranešti, kad prieš Jūsų akis – mano pirmasis ŽK namų darbas:Nusikeliam ten, kur linksma ir pirmyn!

Šio interviu tikslas paprastas – dažniausiai mūsų žymūs žurnalistai ignoruoja paprastus eLietuvos gyventojus, o mano nuomone, jie tokie pat, ar net labiau įdomūs, nei “įžymybės”.

-Labas, Pahira. Malonu, kad sutikai būti mano pašnekove pirmąjame straipsnyje. Taigi, gal iš pradžių trumpai apie savo eGyvenimą. Kada pradėjai, kodėl?

-Buvo graži saulėta vasaros diena. Net nežinau koks velnias šovė į galvą tokią dieną sedėt namie ir spoksot į vaizduoklį. Aš iš tikrųjų net nežinau kaip prisijungiau (galvoja). Tik neseniai sužinojau kieno referalas esu... Dabar yra pabėgęs į Ameriką ir pasikeitęs tapatybę. Girdėjau gandų, kad užsiima narkotikų prekyba..

-Kas „užkabino“ pasilikti?

-Turbūt karas. Nuo mažų dienų svaigdavau apie tai "užaugsiu ir nubausiu visus nedorėlius". Bet aš stabilios psichikos, jei ką. Dar man patinka skaičiuot pinigus. Bet ypač ne savo. Nors to čia padaryt nepavyko, tai tenkinausi savais. O ir šiaip virtuali bendruomenė pasirodė kiek viliojanti. Gal labiau įdomi, nei viliojanti.

-Ką veikei pirmosiomis dienomis?

-Bandžiau aiškintis kas, kur, kaip, kodėl ir su kuo visa tai valgoma. Dar pasikeičiau avatarą. Buvau pasirašiusi kur apie save "Aš mergina", bet greit nutryniau. Nepatiko žmonių reakcija man. Tada dar karaliavo Gliookas II, todėl pasikviečiau jį į draugus. Jis priemė. Pagalvojau gal ir žmonai jo reik pasiūlyt draugystę. Ji ir sutiko. Daugiau nepamenu. (galvoja)

-Ar ilgai „2-clickinai“? Kodėl?

-O „clickinau“ tai praktiškai visą laiką. Gal pradžioj kol viskas buvo nauja ir neištirta, ir „neclickinau“. Bet kažkaip abejoju. Tik vasaros pabaigoje baigiau „clickinti“, kai prisijungiau prie Lithunian Shadows MU. Truputį suaktyvėjau. Bet tik truputi. O kodėl „clickinau“? Todėl

-Kodėl būtent LS?

-LS, nes kaip ir vienintelis būrys, kurio reikalavimus atitikau. Mergina. Visur jų avatarai mirguliavo, tai kaskart patraukdavo akį. Vieną dieną paėmiau ir parašiau. Dėl įdomumo. Gavau atsakymą, kad galiu prisijungti prie „chebrytės“, sakė galėsiu pakariaut, duos tankų. Tai taip ir nusėdau čia.

-Kaip supratau, labiausiai mėgsti karą. Ar likusius žaidimo modulius atmeti visiškai? Negi nėra jokios tikimybės išvysti tavo laikraštį ar perskaityti CP kalbą?

-(Juokiasi) Ne. Ir taškas.

-Kodėl taip?

-(Toliau juokiasi)... Ką aš veiksiu su tuo laikraščiu?

-Taigi politikoje nesi labai aktyvi, nors esi LTS partijos narė, kodėl įstojai?

-Įstojau dėl neatskleidžiamų priežasčių. Turiu savų ketinimų, kurių negaliu viešinti. Iš pirmo žvilgsnio pasirodė neutrali partija, nesivelianti į karus su kitomis partijomis. Turbūt tai ir buvo pagrindinė įstojimo priežastis. Na ir dar Jūs, ponas, pastūmėjot link to.

-Koks tavo požiūris į dabartinę eLietuvos situaciją? Ką norėtum pakeisti, jei galėtum?

-Esame visiškoje šiknoje. Politiniu atžvilgiu. Valdžios nepasidalijimas ir nuolatiniai karai tarp partijų ir jų PP. Taip pat piliečių susiskaldymas. Dar tas skandalas apie mūsų taip gerbiamą ir mylimą prezidentą NykLTU. Aš esu pasibaisėjusi tokiu elgesiu. Bet grįžkim prie žaidimo. Negaliu sakyt, kad visa jo „chebra“ valdžioj yra bloga. Yra keletas asmenų, kurie tikrai to neverti ir nesugeba atlikt savo darbo deramai. Bet turbūt reikėtų pakeist visą valdžią iš pagrindų. Jaučiu simpatiją Gliookui II. Dar tikiuosi pamatyt jį valdantį mūsų šalį.

-Ko palinkėtum eLietuvos žmonėms?

-Nykit (juokiasi)

-(Vogtas klausimas) Ką pasiimtum į negyvenamą salą?

-Šaldytuvą su generatorium.

-O iš žaidėjų?

-Vienareikšmiškai Nėra Robertą.

Ačiū tau už sugaištą laiką, Pahira. Buvo malonu. :)


Pabaigai. Spaudos modulis yra šūdinas. Bet gal čia tik mano nuomonė. Ačiū už dėmesį.

Iki kitų kartų!
 

Comentários

Sharass
Sharass Dia 1,828, 11:36

"Nykit" +1
Mes su tavim, Pahira!

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dia 1,828, 12:02

Robkei galima pavydeti jo populiarumo:( na bet gerai kai mokinys pralenkia mokytoja, vadinasi mokytojas tikrai gerai atliko darba:)

LS HQ
LS HQ Dia 1,828, 12:12

vote. oi tas glookas suviliojo mus Pahira:)). Pantera saugokis:))

BlMBA
BlMBA Dia 1,828, 12:38

v+s

gliookas II
gliookas II Dia 1,828, 14:15

NykLTU, siknon!!!

Pahira, sauni mergaite esi, aciu uz parama!

Fabrikantas
Fabrikantas Dia 1,828, 16:54

Na, spaudos modulis iš esmės sudarytas iš to, ką mes į jį įdedame...

mygatukas
mygatukas Dia 1,828, 22:09

Fabrikantai, gal ne taip išsireiškiau, bet straipsnio formatavimas biški užkniso mane vakar..

Udra
Udra Dia 1,829, 23:28

Miela Pahira, kviečiame prisijungti prie VRM. Čia galėsi skaičiuot savus ir svetimus pinigus, bei prisijungti smagios chebrytės :)

miestiete
miestiete Dia 1,829, 07:20

Puikus interviu, ypač rašymo stilius ;]]

pantera7
pantera7 Dia 1,829, 08:55

oo labai smagu.. (;

jėė ir kad Gliookas patinka.. Visą jį tau atiduodu (:

MeChewsta
MeChewsta Dia 1,830, 04:48

lol

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.