Suasana buka/tutup

Tentang surat khabar saya

Buka laman wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 7 hari lepas Turki Debat dan analisa politik Debat dan analisa politikTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şbaca lebih lanjut »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 hari ke 2,426, 06:10 Turki Debat dan analisa politik Debat dan analisa politikHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşbaca lebih lanjut »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 hari ke 2,421, 06:55 Turki Debat dan analisa politik Debat dan analisa politikAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, baca lebih lanjut »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 hari ke 2,420, 13:51 Turki Debat dan analisa politik Debat dan analisa politikTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.baca lebih lanjut »

[EA Gazetesi] Türkiye'den Teker Teker Haberler

40 hari ke 2,416, 07:02 Turki Debat dan analisa politik Debat dan analisa politikTürkiye'de büyük çoşku! Yıllardır hayalini kurdugumuz Tekerlek Bonusu artık Türkiye'nin sınırları içerisinde. Plato'nun oyuna yeni ülke ekleyeceğini söylemesi ile artan baca lebih lanjut »