Від людського NGіву наркоманам не втекти

Day 1,928, 06:01 Published in Ukraine Ukraine by Morty ST

Сьогодні Міжнародний день боротьби з наркотиками.
Партія Нова Генерація здавна декларує свою нетерпимість до цієї зарази на теренах ерепи.





Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків або, принаймні, спроб якось контролювати їх обіг вже налічує більше ста років.
Ця проблема вразила всі без виключення країни. За приблизними даними, у світі налічується понад один мільярд наркоманів. Це – соціальна трагедія. Україна, на жаль, не є винятком. Особливо проблема наркоманії в Україні стосується молоді, за даними міністерства охорони здоров'я, кожен п'ятий підліток у віці 14 років вже пробував наркотики. Сьогодні у наших містах 60% хлопчиків і 20% дівчат віком 15-17 років вже залучені до наркотиків.
Переважна кількість наркозалежних - це молоді люди у віці до 24-ьох років, які, по суті, і є генофондом нації. Наркоманія – це соціальна проблема, яка має стояти на першому місці.


Стан залежності від наркотиків характеризується трьома фактами:
• непереборним бажанням продовжувати прийом наркотиків;
• потребою поступово збільшувати дозу;
• залежністю психічного, а іноді і фізичного характеру від впливу
наркотиків.
Так званий синдром наркоманії виникає в результаті прийняття наркотичного засобу, незалежно від того, відбувається це випадково або після систематичного вживання. Етапи цього процесу, що протікає більш повільно або більш швидко, в основному такі:
• Початкова ейфорія, часто дуже короткочасна. Вона характеризується для визначених наркотичних речовин (особливо морфію й опіуму), а не для всіх засобів. У такому стані підвищеної дратівливості, вигадливих і часто еротичних бачень людина втрачає контроль над собою.
• Толерантність, яка носить тимчасовий характер. Це явище пояснюється реакцією організму на дію однієї й тієї ж дози речовини, прийнятої неодноразово. Поступово організм реагує слабкіше.
• Залежність або нездоланна тяга до прийняття чергової дози
наркотику. Більшість дослідників приходили до висновку, що залежність – явище як фізичне, так і психічне.
• Абстиненція (синдром відібрання) відбувається звичайно через 12-48 годин після припинення прийняття наркотику. Наркоман не може переносити цей стан, що викликає в нього нервові розлади, тахікардію, спазми, блювоту, діарею, слинотечу, підвищену секрецію залоз. При цьому з'являється нав'язливе бажання знайти токсичну речовину – наркотик – за будь-яку ціну! Різке “відібрання” призводить наркомана до шалених і вкрай небезпечних проявів, що можуть у деяких випадках викликати дійсні колапси, як це буває з морфіністами. Це різновид страшного delirium tremens – білої гарячки, у якому занурюється невиліковний алкоголік. Приступ сам по собі виражає стан гострої потреби в отруті, що стала необхідним чинником внутрішніх процесів.


Це страшно...




Хоча нам ще смішно...








Кожен хто напише в коментах - "Як побачиш наркомана - бий його, як таракана!" отримає танк.
Вступай в лави New Generation. Свій до свого по своє!

Голова партії NG Mary.St - Марічка