Номер № 9. [Independent analytic] Чи потрібна УКП реформа?

Day 2,347, 03:10 Published in Ukraine Hungary by Nickvadro


Шановні громадяни еУкраїни!
"Шановні партійці!"

Події останніх днів проявили в діяльності Української Консервативної Партії ряд помилок. Чиї це помилки? Можна було б сказати, що наші. "І нам треба із всією відповідальністю взятися за їх ліквідацію". Але існують ті принципи і норми діяльності партії, що не відповідають механічній та ідейній системам нашого світу.

Взагалі б автору хотілося б тут би трохи відступити від теми, щоб зазначити про існування дуальної моделі нашого "ерепівського" життя. А саме:
у кожній партії і партійця є можливість взаємодіяти на механічному рівні гри, а також і на ідейному - мати ідеологію чи креативну ідею і спробувати її адаптувати. Тобто наш еСвіт має дві складові - ігрову та надігрову.

Перейдемо до сутності питання. Консерватизм - це ідеологія не тоталітарна, а авторитарна. Вона посилається на авторитет традицій і звичаїв, а не на посиленому контролю над партійцями, придушенні їх ідейної креативності.
Для ідеології консерватизму також доступна форма лібертаріарного варіанту консерватизму. Лібертаріанство (від. фр. "свобода") як ідеологія існує самостійно на політичній арені світу. Але може впливати як на консерватизм, так і вульгарний анархізм.

Можна оцінити дію "механічно обраного" президента позитивно у бік демократизації УКП. Хоча наявна можливість життєдіяльності атмосфери тоталітаризму, якщо реформа не доторкнеться всієї системи внутрішньополітичного життя УКП.
Зокрема, наявність інституту "підставних" президентів партії, що не мають реальних важелів управління і взаємодії із партійною спільнотою, оскільки "сірокардинальські шапочки" не змозі:
або розширити свій особистий склад і донести свої завдання до партійців;
або зоставити за собою контролюючу функцію партії (ДЗП), яка буде раціонально зрозумілою для кожного партійця, і втілюватиметься дорадчим голосом;
або зайняти нейтральні позиції рядових партійців.

Саме нераціональний тоталітарний консерватизм + особисті "тоталітарні" амбіції, що криються під гаслом: "у нас кожен має право на думку" призвели до відколу частини УКП. При цьому, організаторами його виявилися не рядові партійці, а члени керуючого органу влади, що вказує - розсадником "партійного сепаратизму" стають ті, що "довго засиджуються" у Політраді УКП.

Крім "системної кризи" УКП можна вбачати і персонально-посадову, що і поширюється і на "націонал-визволителів". Відносно, УКП - це "безстрокова заборона гри" президента партії. Відносно, НВЛП - це використання адміністративного ресурсу в цілях партії.

Варто і відмітити, що персонально-посадова криза завжди проявляється коли особа доторкається до влади. Коли егромадянин чи епартієць обіймає посаду, державного чи партійного рангу, він втрачає "право на свободу думку чи свободу дій" на нього накладається етична та моральна відповідальність за свої висловлювання чи дії.

Існує професійно-віковий критерій надігрової складової еСвіту, який варто задіяти, щоб покращити як внутрішньопартійне, так і державне становище партії. Варто враховувати професійне РЖ та вікові характеристики партійці при надані йому евладних повноважень на еукраїнській арені. "Краще активувати "недоросль" у внутрішньопартійному житті, чим допускати їх до "кнопок". При цьому, варто увести взаємне навчання та виховання, тобто це коли "недорослі або школота" навчають механіки еСвіту "переростків менеджерного (студентського) типу", а "переростки" виховують "недоросль" професійного етикету, що адаптується в еСвіті. Це дасть можливість позбутися "гучних" заяв, що "я незнав про не можливість використання державного ресурсу..". Подальшому це нововведення виховує еполітичних "адекватів" 🙂.



Прогностична оцінка.
УКП необхідна реформа. В разі реформування і врахуванні помилок УКП отримує можливість діяти за іншою системою на еукраїнському просторі.
НВЛП необхідна організаційна складова і чітка конструктивна позиція (бо 15-те число близько), оскільки їх відсутність призвело до отримання цілого контингенту "прихованих" ворогів, які мають вже своїх агентів в рядах партії. Партія скоріш за все буде піддана ТО, і перетвориться на мінорну ("малу", "ковальня кадрів") партію однієї із більших партій. Хоча може якесь "чудо" спасе 🙂.
Адекватним варіантом, при наявності "дружніх відносин", для партії -"сепаратистів" домовленості із "центром" про антиТО у разі, і поступове створення постійної коаліції типу НГ-НФ.



Дякую за увагу! 🙂
Якщо партієць і незгодний - не вотуй! При цьому, якщо підписаний відпишися! Бійся люстрації! 🙂 😉
Якщо партієць іншої партії "Срач і тролінг" не розводь! Для чого чорнити партійну репутацію! Бо по можливості кожного партійну солідарність можна "защемити" партійною ситуацією "альма-матері"! 🙂 😉
Якщо аполітичний можеш і не читати, і не коментувати! 🙂 😉

І не забувайте, що незалежна аналітика за незалежність! 🙂