Latar Belakang on/off

ВОЈВОДИ ТЕТОВО - ПОМОШ ЗА АНДРЕЈ !!!

20 Hari ke 2,030, 03:51 Republik Makedonia (FYROM) Bisnis finansial Bisnis finansial

Дојде време кога треба да се помогне, да се тргне настрана ривалството и клубските бои.
Навивачката група ВОЈВОДИ во петок и во сабота навечер пред кафичите Републик, Амнезија и Диверсо ке постави кутии со цел собирање на финансиски средства кој ке

lebih lanjut »

OUR SAVIOR ..

5 Hari ke 1,858, 04:47 Spanyol Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburan

this is truth about that why the end of the world didnt came !!!
Chuck Norris just shared a story that he couldnt sing that song Good Morning Noone .. and he decided to save the world once again !!
[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/[/img]

lebih lanjut »

Македонски Амбасадор во еШпанија

20 Hari ke 1,850, 10:20 Spanyol Analisis dan debat politik Analisis dan debat politik


Здраво Пријатели !
Како што видовте во амбасадорската статија јас бев избран за да ја вршам таа функција во Шпанија.


Шпанија економски има 9/ … lebih lanjut »

BRATSKO - SESTRINSKI RUCEK

1 Hari ke 1,833, 01:55 Republik Makedonia (FYROM) Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburan

SE KANAT SITE PRIJATELI I NEPRIJATELI NA BRATSKO SESTRINSKI RUCEK !!!

lebih lanjut »

РЕАЛНОСТА ВО МАКЕДОНИЈА !!!!

21 Hari ke 1,832, 11:11 Republik Makedonia (FYROM) Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburan

Бидејќи навивањето и национализмот се тесно поврзани на Балканите, сакам да искоменитрам нешто во врска со случувањата во главниот град.
Имено празникот на шиптарското знаме се празнува веќе цела недела, може да се каже дека ни дадоа одличен приме

lebih lanjut »