Latar Belakang on/off

Tentang koran saya

Buka halaman Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 Hari ke 3,160, 01:34 Diterbitkan di Estonia Estonia Analisis dan debat politik Analisis dan debat politikAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … lebih lanjut »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 Hari ke 3,145, 17:05 Diterbitkan di Estonia Estonia Bisnis finansial Bisnis finansialEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … lebih lanjut »

[RT] Olukorrast riigis

29 Hari ke 3,112, 13:13 Diterbitkan di Estonia Estonia Analisis dan debat politik Analisis dan debat politikOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … lebih lanjut »

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 Hari ke 3,103, 00:53 Diterbitkan di Estonia Estonia Bisnis finansial Bisnis finansialAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … lebih lanjut »

[RT] Olukorrast riigis

28 Hari ke 3,096, 14:26 Diterbitkan di Estonia Estonia Analisis dan debat politik Analisis dan debat politikMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … lebih lanjut »