Latar Belakang on/off

Tentang koran saya

Buka halaman Wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 6 hari yang lalu Turki Analisis dan debat politik Analisis dan debat politikTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şlebih lanjut »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 Hari ke 2,426, 06:10 Turki Analisis dan debat politik Analisis dan debat politikHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşlebih lanjut »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 Hari ke 2,421, 06:55 Turki Analisis dan debat politik Analisis dan debat politikAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, lebih lanjut »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 Hari ke 2,420, 13:51 Turki Analisis dan debat politik Analisis dan debat politikTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.lebih lanjut »

[EA Gazetesi] Türkiye'den Teker Teker Haberler

40 Hari ke 2,416, 07:02 Turki Analisis dan debat politik Analisis dan debat politikTürkiye'de büyük çoşku! Yıllardır hayalini kurdugumuz Tekerlek Bonusu artık Türkiye'nin sınırları içerisinde. Plato'nun oyuna yeni ülke ekleyeceğini söylemesi ile artan lebih lanjut »