Latar Belakang on/off

take your time

4 Hari ke 2,681, 15:15 Diterbitkan di Albania Albania Langkah pertama di eRepublik Langkah pertama di eRepublik

Endorse please thank you o7

lebih lanjut »

PO FILLOJNA PAK ME PUNU

20 Hari ke 2,635, 09:56 Diterbitkan di Albania Albania Analisis dan debat politik Analisis dan debat politik

Peshendetje qytetare te nderuar te erepublikes o/

Se pari flm per voten e juve do mundohem sa me mire qe ta perfaqesoj emrin Shqiptare ne erepublik .Tani po fillojna me pune pak se pak kena kohe, siq e permenda edhe me heret me

lebih lanjut »

NUK E DI PSE KANDIDOVA

28 Hari ke 2,634, 23:56 Diterbitkan di Albania Albania Analisis dan debat politik Analisis dan debat politik

Peshendetje popull shpresoj se jeni duke e kaluar sa me mire ne erep :p


Une kam kandidu per CP kete muaj po skam asnje premtim do e be kete apo ate !!

Shkurt do mundohem per Kosoven sa me shume kete mandat nese e fitoj , e per tjert shum

lebih lanjut »

Pergjegesia

37 Hari ke 2,582, 05:32 Diterbitkan di Albania Albania Langkah pertama di eRepublik Langkah pertama di eRepublikSpo di ka me ja nise tana anet mut e kena bo, diqka mundem me than mos i hyni nje pune qe nuk jeni te zot te beni, pak respekt per do lojtare qe hedhin pare reale ketu dhe e humbin kohen per Shqiperine e ju qoheni beni hajgare .

Ku … lebih lanjut »

VEZIRI

18 Hari ke 2,581, 01:40 Diterbitkan di Albania Albania Langkah pertama di eRepublik Langkah pertama di eRepublik


Nje histori e vertet ; per CP tone Gjilani .


Para shum kohe ishte nje djale i ri qe askush hajrin sja kishte pa vetem sherrin pas shum mundimeve te kota qohet baba e qet prej shpije dhe i thot TI BIR ASNJEHERE NUK BEHESH NJERI


lebih lanjut »