Latar Belakang on/off

Daftar

 

Lanjut

Lanjut Dengan membuat akun ini, maka Anda menyetujui Ketentuan Layanan & Kebijakan Privasi
Kirim ulang email   |  Tidak dapat menemukan email yang dimaksud? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Kirim ulang email Tidak dapat menemukan email yang dimaksud? confirmation@erepublik.com

[PWL] SWIESZEWO naszym Prezydentem!

Hari ke 1,903, 12:31 Diterbitkan di Poland Polandia oleh kawa_89

Już za chwileczkę, już za momencik Plato wybory tu nam rozkręci.

Dziś krótko i zwięźle. Jutro (5 lutego) zaczynamy batalię o prezydenturę. Dlatego też wzywamy was Wolni Ludzie: formujcie szyki i szykujcie się na szturm pozycji przeciwnika. Walka będzie zacięta, gdyż przeciw nam stają potężne hufce Sir Marvina, lecz z wodzem takim jak niepokonany SWIESZEWO zwycięstwo będzie nasze!

Na koniec oddajmy głos naszemu kandydatowi:

<@swieszewo> Za mną! Po zwycięstwo!

Widzimy się już jutro o 9 na placu bitwy śmiertelnej!

Jedyny słuszny wybór:

SWIESZEWO


Link do prezentacji: http://www.erepublik.com/en/article/prezentacja-wyborcza-swieszewo--2206052/2/20A oto krótka rozmówka z naszym kandydatem na Prezydenta:

<dyrcio> Pierwsze pytanie: dlaczego zdecydowałeś się kandydować na Prezydenta Polski?

<swieszewo> Do tego, że startuję przyczyniło się wiele rzeczy. Po pierwsze: wiele osób mnie do tego namawiało. Gdy uznałem, że mam realne szanse na zwycięstwo i że w lutym będę miał sporo czasu, zdecydowałem się na ten krok. Po drugie: mam inne poglądy niż mój główny kontrkandydat i myślę, że należy dać wybór obywatelom.

<dyrcio> Na vCP wybrałeś Pierre Dzoncego. Dlaczego właśnie jego?

<swieszewo> Pierre Dzoncy był już kilka razy Prezydentem, wiele razy był w MSZ. Jest to osoba, które ma wielkie doświadczenie i myślę, że kogoś takiego właśnie potrzebuję.

<dyrcio> Wybrałeś na MGiFa nową twarz. Nie boisz się, że może zawieść?

<swieszewo> Rozmawiałem z poprzednim MGiFem Detharonem. Powiedział mi on, że Mizeroi da sobie radę. Chciałem wprowadzić kogoś nowego do tego ministerstwa. Oczywiście by nie ryzykować poprosiłem Kherego by doradzał nowemu MGiFowi. Mam nadzieję, że dzięki temu już niedługo nowi Prezydenci będą mieli do wyboru kilka osób na to stanowisko.

<dyrcio> Czemu nie decydujesz się atakować Chin wraz z naszym sojuszem?

<swieszewo> Po pierwsze: nie dostaniemy się do Chin. Rosja niedługo prawdopodobnie dołączy do CoT, atak na nich to utrata kilku sojuszników. Jest jeszcze jedna droga - Iran. Niestety Iran ma pełny skarbiec, czyli ta wojna byłaby bardzo kosztowna i moim zdaniem nie ma sensu wydawać oszczędności po to by dotrzeć do Chin. Kolejna sprawa: jeśli już nawet wykasujemy Chiny, to musimy utrzymać te regiony. Wtedy mamy RW w: Holandii, Niemczech, Czechach, Francji i Chinach - za dużo tego. Prędzej czy później musielibyśmy wybierać: utrzymujemy 10/10 czy regiony w Azji...

<dyrcio> Czemu chcesz zachować WP? Wydaje się że WP to tylko niepotrzebny organ, który zarabia więcej niż PGB.

<swieszewo> Kiedyś też mi się tak wydawało, ale gdy dostałem się do MONu to zrozumiałem jak potrzebne jest WP. Podam przykład: kiedyś mieliśmy serię ważnych powstań na Węgrzech, więc wysłaliśmy WP, które wygrywało dla nas te powstania. PGB miałoby wylot na 5 killi. Wiadomo, że za 5 killi nie zarobi się 40cc na same przeloty. Państwo też tego nie będzie zwracać, bo nasze wydatki znacznie wzrosną.

<dyrcio> Ostatnie pytanie, co powiesz o MENie? Czym zajmą się w tym miesiącu i dlaczego właśnie Siemko8 na MENa?

<swieszewo> MEN, jak co miesiąc, będzie pomagał młodym. Ten resort będzie też odpowiedzialny za organizowanie spotkań z rządem. Siemko8 dlatego, że jest w tym ministerstwie od paru miesięcy. Zna się na rzeczy i na pewno sobie poradzi.


Pragniemy zachęcić wszystkich z 1 i 2 dywizji do uczestnictwa w naszym projekcie: Fundacji Partii Wolnych Ludzi!

Nasza Fundacja chciałaby zadbać o rozwój najmłodszych pokoleń członków PWL, wprowadzić ich w świat polityki, także zwiększyć potencjał militarny 1. i 2. dywizji. Najlepszy rozwój następuje poprzez częste walki. Jednak aby bić potrzeba dobrej broni oraz chleba.

Dlatego wszyscy członkowie Partii Wolnych Ludzi, którzy są w 1. i 2. dywizji (do 29. lvl włącznie) raz dziennie dostają po wypełnieniu formularza 3 tanki Q7 oraz 250 chlebków Q2 (1000 HP). Osoby, które nie należą do Partii Wolnych Ludzi również mogą składać podanie, lecz dostaną tylko 100 chlebków Q2 (400 HP).

Aby zostać beneficjentem Fundacji Partii Wolnych Ludzi należy:
1) Wypełnić F O R M U L A R Z (można to zrobić raz dziennie);
2) Być członkiem Partii Wolnych Ludzi;*
3) Mieć maksymalnie 29 level.

*Spełniając ten warunek dostaniesz 3 tanki Q7 oraz 250 chlebków Q2!

Serdecznie zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw naszego projektu!Departament Prasowy PWL
Albrecht, Storki i dyrcioSpodobało się? Daj vote!
Chcesz przeczytać kolejne wydanie? Daj subscribe!
Chciałbyś dołączyć do Partii Wolnych Ludzi? - Kliknij już dziś!
Zajrzyj także na nasze forum: http://www.pwl.fora.pl/
 

Komentar

kawa_89
kawa_89 Hari ke 1,903, 12:31

Hail SWIESZEWO!

Hail PWL! o/

Szym3k o7
Szym3k o7 Hari ke 1,903, 12:32

Hail SWIESZEWO!

Hail PWL! o/

jjjajo13
jjjajo13 Hari ke 1,903, 12:33

HAIL SWIESZEWO!

HAIL PWL! o/

Magic
Magic Hari ke 1,903, 12:37

Zagłosuję na Marvina =p

xenophob
xenophob Hari ke 1,903, 12:38

Głosuj na SWIESZEWO i wygraj roczną ePensję!

vandrar
vandrar Hari ke 1,903, 12:48

HAIL SWIESZEWO!

HAIL PWL! o/

Leosio
Leosio Hari ke 1,903, 12:50

Tak

Storki
Storki Hari ke 1,903, 13:24

Hail PWL
Głosuj na SWIESZEWO

PPWojtek
PPWojtek Hari ke 1,903, 15:05

Gorąco polecam
- Robert Makłowicz

PPWojtek
PPWojtek Hari ke 1,903, 15:05

hail ow party \o/\o\o/\o/\/o\o\o/\o/\o/ooo\o\\\\\\\\\

Mate0u
Mate0u Hari ke 1,903, 16:16

Hail SWIESZEWO!

Hail PWL! o/

MarioNx
MarioNx Hari ke 1,904, 05:56

V

Alvarovip008
Alvarovip008 Hari ke 1,904, 07:04

polecam Iza Małysz

konrado333
konrado333 Hari ke 1,904, 08:15

Kolekcja klasyki
zapraszam i polecam- Piotr Fronczewski

Stojgniew88
Stojgniew88 Hari ke 1,904, 09:19

VIVAT SWIESZEWO !!!

turmus
turmus Hari ke 1,904, 09:27

tyle votow kupionych spory koszt

Comballamarumda
Comballamarumda Hari ke 1,905, 01:46

Glosowalem na Marvina bo pamietam go z OGame wiec wybacz, ale wielkie gratulacje i mam nadzieje ze wyprowadzisz na Ekonomicznie do gory.

fipil10MKD Hari ke 1,905, 02:11

Komentar dihapus

Mixliarder
Mixliarder Hari ke 1,905, 07:52

Nawet 600 vote do arta nie pomogło.

sir Konowal
sir Konowal Hari ke 1,905, 08:57

NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ

Cesar PL
Cesar PL Hari ke 1,905, 11:38

Jesteś cieniak....

 
Posting komentar anda

Apa ini ?

Anda sedang membaca artikel yang ditulis warga eRepublik, sebuah game multiplayer berbasis negara di dunia nyata. Buat sendiri karaktermu dan bantu negaramu untuk mencapai kejayaannya sambil membentuk dirimu sebagai pahlawan perang, penulis yang terkenal atau raksasa finansial.